احمدی‌نژاد: انتخابات ریاست جمهوری پیروزی دوباره انقلاب در افقی بالاتر بود
ساعت ۱٠:٤٠ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٧/٢۱ : توسط : حسینی
رییس جمهوری اسلامی ایران با اشاره به حضور 40 میلیونی مردم ایران در انتخابات اخیر گفت: این انتخابات پیروزی دوباره انقلاب اسلامی بود اما این بار این انقلاب در افقی بالاتر به پیروزی رسید.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا محمود احمدی نژاد که عصر سه شنبه در نهمین همایش سراسری روحانیون ارتش جمهوری اسلامی ایران در سازمان عقیدتی سیاسی ارتش سخنرانی می کرد افزود: با انتخابات اخیر انقلاب بار دیگر جوان شد و نیروی محرکه انقلاب به طور کامل شارژ شد.
وی تصریح کرد: در این دوره از انتخابات بعد از 30 سال از پیروزی انقلاب مردم یک بار دیگر و در یک تراز بسیار بالاتر به صحنه آمدند و آگاهانه راه انقلاب و امام و خط ولایت را انتخاب کردند و این یک پیروزی بسیار بزرگ است.
رییس جمهوری افزود: دشمنان می خواستند گرایش مردم و تمایل آنها به انقلاب را تضعیف کنند اما حضور بی سابقه ملت در انتخابات نقشه های آنان را نقش بر آب کرد.
احمدی نژاد در ادامه سخنان خود قدرت مدیریت نظام جمهوری اسلامی را یک پیروزی برای نظام دانست و گفت: دشمنان سال‌ها تلاش کردند تا قدرت مدیریت نظام ما را درهم بشکنند اما ملت ایران از این آزمایش هم سربلند بیرون آمد و امروز چند برابر بیشتر از سال قبل و سال‌های پیش از آن مقتدر، هوشمند و کارآمد تر است.
وی اظهار داشت که البته مسائلی هم اتفاق افتاد که تلخ بود و ای کاش چنین روی نمی داد اما جمهوری اسلامی نشان داد که در مقابل تمام طراحی های نظام استکبار هوشمندانه راه خود را پیدا می کند و به پیش می رود.

**نقطه هدف تهاجم فرهنگی، نخبگان جامعه هستند

رییس شورای عالی امنیت ملی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به تهاجم فرهنگی دشمن گفت: بر خلاف تصور برخی ها، نقطه هدف تهاجم فرهنگی، نخبگان جامعه هستند در حالی که خیلی ها فکر می کنند که هدف اقدامات ضد فرهنگی دشمن مردم عادی هستند.
احمدی نژاد ادامه داد: دشمنان روی این هدف سرمایه گذاری کردند و اصل هجوم دشمن در بحث تهاجم فرهنگی و عملیات روانی تحت تاثیر قرار دادن نخبگان جامعه است.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر اهمیت پیروی از ولایت فقیه در حکومت اسلامی گفت: تنها راه سعادت بشر پیوستن به امامت و ولایت است و در مجموع دو راه بیشتر در مقابل بشریت قرار ندارد یکی راه امامت و ولایت است و دیگری راه شیطان. راه سومی وجود ندارد.

**تنها تفاوت حکومت ایران با سایر حکومت ها برخورداری از نعمت ولایت است

وی تصریح کرد: ولایت رمز پایداری و پیروزی های پی در پی ملت است و این چیزی است که دشمن از آن وحشت دارد و الا حکومت ایران هم مثل همه حکومت ها دارای ارکان معمول حکومتی است و تنها تفاوت آن با سایر حکومت ها برخورداری از نعمت ولایت است.
رییس جمهوری در ادامه سخنان خود گفت: اعتقاد دارم که مهلت تاریخی مستکبران به پایان رسیده است و سوخت حرکت جبهه استکباری رو به اتمام است و امروز دنیا چشم انتظار است و همه جهان خواستار تغییر واقعی هستند.
احمدی نژاد با اشاره به سفر اخیر خود برای شرکت در مجمع عمومی سازمان ملل گفت: امسال تقریبا همه سخنرانان در سازمان بر ضرورت تغییر و تحول و عدالت تاکید کردند و آن را شاه بیت سخنان خود قرار دادند و حتی اوباما هم در سخنان خود بر ضرورت عدالت اشاره کرد.
وی در بخش دیگری از سخنان امروز خود انقلاب اسلامی را ادامه رسالت پیامبر اسلام و ادامه راه کربلا و پی گیری خط نورانی پیامبران و ائمه دانست و گفت: انقلاب اسلامی یک فرصت جدید در برابر بشریت است.
رییس جمهوری ماموریت انقلاب اسلامی را از جنس ماموریت انبیا و آرمان آنان دانست و اظهار داشت: انقلاب اسلامی یک حرکت و یک جوشش و یک روح زنده بالنده است.
احمدی نژاد پیروزی انقلاب اسلامی را مستلزم عبور از موانع و سختی ها دانست و گفت: اگر کسی تصور کند که آرمان های بلند انقلاب بدون گذر از فتنه ها و سختی ها به پیروزی می رسد، این یک اشتباه محض است.
وی افزود: برخلاف تصور دشمنان امروز انقلاب اسلامی بسیار عمیق تر و گسترده تر و بالنده تر از 30 سال قبل و حتی گسترده تر و بالنده تر از یک سال قبل است.
رییس دولت با بیان اینکه روش دمکراسی لیبرال با سوالات جدی و مبنایی مواجه شده است گفت: الگویی که جمهوری اسلامی ارائه داد الگوی بسیار موفق است که بطور کلی نظامات استکباری جهان را زیر سوال برده است.