این همه از مردم و مسئولین کشتیم پس توقعی نبود جمهوری اسلامی مدارا کند
ساعت ۱٠:٢٠ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٧/٢۱ : توسط : حسینی

یک سایت ضد انقلاب با اذعان به جنایات متعدد گروهک های تروریستی، این رویه را سبب ساز برخورد قاطع جمهوری اسلامی و مجازات عوامل این جنایت ها توصیف کرد.
سایت ضدانقلابی «ایران امروز» از قول یک توده ای سابق می نویسد: وقتی گروه های مخالف ]جمهوری اسلامی[ بدون دادگاهی، در خانه های تیمی تصمیم به ترور افراد می گرفتند، انگار یادشان نبود تخم خشونتی را می کارند که به بار خواهد نشست. وقتی اپوزیسیون ما گروه های شکار بسیجی و پاسدار داشتند فکر نمی کردند که در خانه های تیمی دستگیر می شوند.
این سایت ضد انقلابی اضافه می کند: ]گروه های ضد انقلاب تروریست[ گویا یادشان نبود که وقتی پیرمردانی مثل آیت الله دستغیب و صدوقی یا آیت الله مدنی و قاضی طباطبایی و اشرفی اصفهانی را به همراه ده ها نفر در صفوف نماز جمعه می کشند، به یکی از رذیلانه ترین شیوه های ترور و آدم کشی در دنیا متوسل شده اند و این الگویی شد برای دیگر تروریست ها نظیر القاعده و طالبان که استاد آنند. سازمان مجاهدین ننگ ابتکار شروع این نوع عملیات جنایتکارانه را در منطقه خاورمیانه برای همیشه در تاریخ معاصر به نام خود ثبت کرده است.
عضو سابق حزب توده همچنین می نویسد: «در عملیات انفجار دفتر حزب جمهوری اسلامی 72 تن از رهبران کشور را سوزانده و در انفجار دفتر نخست وزیری ریاست جمهور وقت رجایی و نخست وزیر او باهنر را در زیر ویرانه های باقی مانده از انفجار دفن کردند و همه اینها را تحت عنوان مبارزه با ارتجاع، مشروع جلوه دادند و پس از هر انفجار و کشتار جشن پیروزی گرفتند غافل از اینکه در قلب و مغز خانواده ها و فرزندان و نزدیکان آنها تخم کینه را می کاشتند.»
اذعان به این واقعیات تاریخی در حواشی نوشته های عناصر ضد انقلاب از آن جهت قابل تأمل است که به تازگی جریان رسانه ای معارض انقلاب اسلامی با کتمان جنایات متعدد گروهک هایی نظیر منافقین، چریک های فدایی، فرقان، کومله و...، نسبت به اعدام برخی عناصر ضدانقلاب در سال های اولیه انقلاب ابراز تأسف و مظلومیت می کنند. اخیراً هم در پی صدور حکم اعدام برای 3 تروریست عضو گروهک های منافقین و انجمن پادشاهی که مرتکب جنایت شده اند، فریاد وا حقوق بشر از سوی همان گروهک ها بلند شده است.
پس از شیرین عبادی که مدعی شده بود این عناصر به خاطر عقیده محکوم به اعدام شده اند، حقیقت جو نماینده فراری مجلس ششم هم به طرفداری از تروریست ها پرداخت. وی که خود در کسوت عضویت در دفتر تحکیم و سپس حضور در مجلس، در پشت صحنه آشوب آفرینی های دهه گذشته قرار داشت، به رادیوی سازمان سیا گفت:«حتی اگر محکوم شدگان اخیر به اعدام عضو مجاهدین خلق یا انجمن پادشاهی باشند، ما باید به این مسئله اعتراض کنیم».