حجت‌الاسلام سعیدی: مهمترین چالش‌ آینده پاسداران انقلاب مقابله با افکار التقاطی

نماینده ولی فقیه در سپاه با بیان اینکه چالش‌های آینده پاسداران انقلاب مقابله با افکار و عقاید التقاطی است، گفت: پیامبر اکرم(ص) هم نسبت به جریان‌های التقاطی و برانداز به مردم هشدار دادند.


به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی نیروی مقاومت بسیج، حجت‌الاسلام علی سعیدی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران در همایش بسیجیان نیروی مقاومت بسیج با بیان اینکه چالش‌های آینده پاسداران انقلاب مقابله با افکار و عقاید التقاطی است، گفت: پیامبر اکرم(ص) هم نسبت به جریان‌های التقاطی و برانداز به مردم هشدار دادند.
سعیدی با اشاره به این که این فراز و نشیب‌ها در طول تاریخ اسلام و عصر غیبت کبری هم وجود داشتند بر ضرورت شناخت ریشه‌های این فراز و نشیب ها تاکید کرد.
وی با یادآوری بخشی از بیانات رهبر معظم انقلاب در جمع خبرگان رهبری که در خصوص تلاش دشمن برای از بین رفتن محتوا و ماندن پوسته و ظاهر حکومت اسلامی، گفت: اصولی همچون اصل مشروعیت رهبری، اصل مشروعیت قوانین فرا زمانی هستند و خاص دوران حکومت رسول گرامی اسلام نیست و در تمام زمان‌ها جاری و ساری است.
نماینده ولی فقیه در سپاه از حاضرین خواست که جنبه‌های اختلافات فکری جبهه امام و رهبری و جریان های التقاطی را بشناسند و ماهیت مبنایی و راهبردی این اختلافات را شناسایی کنند.
سعیدی با اشاره به مراحل 5گانه پالایش در عمر 30 ساله انقلاب اسلامی که جریان‌هایی چون التقاط و بنی صدر، جریان مهدی هاشمی و منتظری، جریان سکولارهای لیبرال، جریان لیبرال‌های ملی‌گرا و جریان نفاق جدید پالایش شدند، افزود: به لطف خدا این پالایش‌ها انقلاب را در مقابل خطرات واکسینه کرد.
انتهای پیام

  
نویسنده : حسینی ; ساعت ٥:٤٠ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٥/٢٠
تگ ها :