سرکرده منافقین: کروبى اکنون به آنجایی می رسد که منتظرى رسید
ساعت ۱:۱۳ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٥/٢۸ : توسط : حسینی

خبرگزاری فارس: سرکرده گروهک تروریستی منافقین در پیامی با اعلام حمایت از کروبی نوشت: تا همین جا هم که کروبى قدم برداشته، شایسته و ارزشمند است و کروبى اکنون پس از 21سال به همان‌جا می رسد که منتظرى رسید.


به گزارش خبرنگار "سرویس فضای مجازی " خبرگزاری فارس، مسعود رجوی سرکرده گروهک تروریستی منافقین در پیامی در حمایت از کروبی اعلام کرد: به‌ راستى کروبى هم دیگر به تنگ آمده و اکنون پس از 21سال به همان‌جا می رسد که منتظرى رسید.
سرکرده گروهک منافقین در ادامه افزود: اى کاش که آقایان منتظرى و کروبى و دیگرانى که از این پس به آنان مى‌پیوندند، از سى سال پیش نسبت به همین شقاوت‌ها و شناعت‌ها بیدار و هشیار شده بودند اما باز هم دیر نیست و بنى‌بشر براى جبران مافات تا لحظه وفات فرصت و امکان بازگشت دارد.
رجوی در این پیام خطاب به کروبی نوشت: آخر در زندانها و شکنجهگاههاى خمینى و لاجوردى و در واحدهاى مسکونى قزلحصار از اول همین بساط بود.
وی ادامه داده: واضح است که تا همین جا هم که کروبى قدم برداشته، شایسته و ارزشمند است.
رجوی در پایان می گوید: با اشرفیان خونفشان و با اشرفنشانان در ایران و سراسر جهان براى چادر زدن در خاوران هم اعلام آمادگى و ثبت‌نام کرده‌ایم. اگر خواستار آسودگى و خلاصى خود و رها شدن مردم ایران از این همه ظلم و ستم هستید، این تمامى حقیقت است. تنها راه، آزادى و حاکمیت مردم ایران است.
انتهای پیام/