احمدی نژاد:ملت بجای مبارزه با استکبار مقابل گروه‌هایی از خود قرار نمی‌گیرد
ساعت ٦:٥۳ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٧/۱٧ : توسط : حسینی

خبرگزاری فارس: رییس جمهور تاکید کرد: ملت ایران هیچگاه فریب طراحی‌های شوم دشمنان را برای ایجاد تفرقه نخواهد خورد و هرگز به جای مبارزه قاطع با استکبار در مقابل گروه‌هایی از مردم خود قرار نمی‌گیرد.


به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از دفتر امور رسانه‌های ریاست جمهوری، محمود احمدی‌نژاد رییس جمهور کشورمان پیش از ظهر امروز (جمعه) در همایش فعالان ستادهای مردمی انتخابات دهم، اعضا این ستادها را یاران وفادار و صبور انقلاب دانست و با تاکید بر ضرورت دفاع از آرمانهای انقلاب اسلامی اظهار داشت: ‌بدون تردید انقلاب اسلامی از هدایای الهی در مسیر کمال انسان است و از این روز باید همواره به یاد آرمانها و راه انقلاب باشیم چرا که امروز هویت، شخصیت و آینده ما و همه بشریت با انقلاب اسلامی گره خورده است.
وی خاطر نشان کرد: خدای متعال انسان و جهان را خلق نکرده است که عده‌ای قدرت‌طلب خودخواه بر سرنوشت ملتها و جهان حاکم شده و فقر، جهل، جنگ و کینه ورزی را بر بشریت تحمیل کنند.
احمدی نژاد در ادامه با اشاره به انتخابات دهمین دوره ریاست جمهور کشورمان، آن را دارای ویژگی‌های برجسته و سه پیروزی بزرگ دانست و افزود: پیروزی اول، حضور حدود 45 درصد واجدین شرایط در انتخابات بود، با این میزان حضور رکورد و حادثه‌ای بزرگی در شیوه حکومت داری جهان اتفاق افتاد، چنانچه دشمنان با هیاهو جار و جنجال قصد داشتند بر این پیروزی سرپوش بگذارند.
وی دومین پیروزی انتخابات اخیر را، پیروزی آرمان های انقلاب و راه امام (ره) دانست و گفت: ‌دشمنان برنامه ریزی های گوناگونی انجام داده بودند که به زعم خود چنین القا کنند که مردم از نظام فاصله گرفته اند اما در انتخابات اخیر همگان مشاهده کردند که وقتی صحنه‌ای کاملا آزاد برای انتخاب بوجود آید اکثریت قاطع ملت بار دیگر راه انقلاب و امام را بر می‌گزینند.
رییس جمهور با اشاره به هوشیاری ملت ایران اضافه کرد: ملت ایران در عرصه های مختلف به ویژه در صحنه اخیر نشان داد که می تواند توطئه های شرق و غرب را خنثی کند و بدون شک، اقتدار امروز ملت ایران، چندین برابر ماه های قبل از انتخابات است.
احمدی نژاد با اشاه به تلاش دشمنان برای ایجاد گسست و دو دستگی میان ملت ایران، با تاکید بر یکپارچه و متحد بودن همه ایرانیان تصریح کرد: ملت ایران هیچگاه فریب طراحی های شوم دشمنان را برای ایجاد تفرقه نخواهد خورد و هرگز به جای مبارزه قاطع با استکبار در مقابل گروههای از مردم خود قرار نمی‌گیرد.
رییس جمهور خاطرنشان کرد: ملت ایران دست دشمنان و زبان عناصر وابسته به بیگانگان را در هر لباس، چهره و هر عنوانی که باشند، می شناسد و آن را قاطعانه قطع خواهد کرد.
وی گفت: در انتخابات ریاست جمهوری پیروز واقعی ملت ایران بودند و 40 میلیون انسان انقلابی و خداجوی برای عزت و استقلال کشورشان پای صندوق های رای حاضر شدند.
رییس جمهور همچنین با بیان اینکه ملت ایران همدل و متحد به دنبال پیگیری آرمانهای بلند انقلاب اسلامی هستند، خاطر نشان کرد: ‌دنیا بداند ملت ایران دست در دست هم و در مسیر امامت و ولایت سرسوزنی از مواضع انقلابی عقب نشینی نخواهند کرد.
احمدی نژاد در بخش دیگری از سخنان خود بر ضرورت اجرای عدالت تاکید کرد و افزود: اجرای عدالت مهم ترین، سازنده ترین، آرمانی ترین و به همین نسبت جز سنگین‌ترین و سخت‌ترین فعالیت‌ها است.
وی ادامه داد: ملت ایران و خادمان برآمده از اراده این ملت، برای اجرای عدالت پافشاری خواهند کرد و دشمنان، آرزوی حتی لحظه ای غفلت از پیگیر ی عدالت را به گور خواهند برد.
رییس جمهور تصریح کرد: خدای متعال یک جان ناقابل و سرسوزنی آبرو به بنده عطا فرموده است که از خدا می خواهم هردوی آن را در مسیر آرمان ها و اجرای عدالت فدا کند.