طی اطلاعیه‌ای انجام شد؛ قدردانی دفتر مقام معظم رهبری از مردم مازندران
ساعت ۱٢:۳۱ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٧/۱٧ : توسط : حسینی

پس از بازگشت رهبر معظم انقلاب اسلامی از استان مازندران دفتر ایشان طی اطلاعیه‌ای از مردم مؤمن و خونگرم چالوس و نوشهر قدردانی و تشکر کرد.

ه گزارش شبکه ایران به نقل از پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری، در این اطلاعیه آمده است: اجتماع پُرشور، شوق انگیز و پُرشکوه این مردم در زیر باران شدید برای دیدار با حضرت آیت الله خامنه‌ای، جلوه‌ای از "رمز پیشرفت، تعالی و جاودانگی" انقلاب اسلامی است.

در ادامه این اطلاعیه نیز آمده است: بارش بی دریغ رحمت الهی در چالوس دیروز با ابراز مهر و محبت بی دریغ مردم با ایمان و صمیمی چالوس و نوشهر همراه شد و حقیقت زیبای جاری در این سرزمین یعنی وفاداری و پیوند عمیق ملت با رهبری را بار دیگر جلوه گر ساخت.

در پایان نیز دفتر مقام معظّم رهبری حضور پرمعنای مردم در صحنه را نعمتی الهی خوانده و ابراز امیدواری کرده تا پروردگار توفیق خدمت هرچه بیشتر به ملت را به همه مسئولان عنایت فرماید.

گفتنی است حضرت آیت الله خامنه‌ای در جریان سفر دو روزه خود به استان مازندران در مراسم مشترک دانش آموختگی، تحلیف و اعطای سردوشی دانشجویان دانشگاه‌های افسری ارتش جمهوری اسلامی و همچنین مانور دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران شرکت کردند.

بازدید از نمایشگاه توامندی‌های علمی نیروی دریایی ارتش و همچنین سخنرانی در جمع مردم چالوس و نوشهر از دیگر برنامه‌های رهبر معظم انقلاب در جریان این سفر بودند.