فعال دانشجویی: رد پای سران اصلاحات در آشوب‌های دانشگاه‌ها به چشم می‌خورد
ساعت ۱٢:٢۸ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٧/۱٧ : توسط : حسینی
دبیر اسبق جامعه اسلامی دانشجویان گفت: سران اصلاحات بر تحرکات و آشوب های دانشگاه ها دامن می زنند و رد پای آنان در تمامی این اتفاقات به چشم می خورد.

"محسن منصوری" در گفت و گو با خبرنگار سیاسی ایرنا با بیان اینکه در جریان بازگشایی و آغاز سال تحصیلی دانشگاه‌ها عده ای تلاش کردند نظم و امنیت محیط دانشگاهی را به هم بزنند، افزود: افرادی که پیاده نظام و سرباز جریان بیرون از دانشگاه بودند به تاسی از فضای شکل گرفته بعد از انتخابات می خواهند به فضای آرام جامعه ضربه زده و وارد دانشگاه ها شوند.
وی ابراز عقیده کرد که سران فتنه به دنبال حفظ دوران انتخابات و قبل از آن هستند ،از این رو برای اینکه این فضا فروکش نکند از تمامی ابزارها استفاده می کنند.
دبیر اسبق جامعه اسلامی دانشجویان با اشاره به اینکه سران اصلاحات برای این اغتشاشات سرمایه گذاری ویژه ای انجام داده اند، اظهار داشت: در اغتشاشات و اتفاقات اخیر دانشگاه ها ردپای سران اصلاحات وجود دارد و آنان به آشوب ها و تحرکات دانشگاه ها دامن می زنند.
منصوری افزود: ما امروز شاهد دست و پا زدن جریان موسوم به اصلاحات در دانشگاه ها هستیم و آنان از سر ضعف و کاملا انفعالی دست به این تحرکات می زنند زیرا فهمیده اند که پایان عمر سیاسی شان است.
منصوری اظهار داشت: این تحرکات تنها خستگی سیاسی و کدورت انسانی و ایمانی ایجاد می کند.
این فعال دانشجویی با اشاره به اینکه اگر دوباره انتخاباتی برگزار شود موسوی نصف رای گذشته خود را هم نمی آورد گفت: امروز دیگر طرفداران گذشته موسوی هم او را قبول ندارند، مردم ما از این رفتارها و جریان های وابسته به آن زده شدند. این انفجار و تحرک زیاد از حد طرفداران موسوی به این دلیل است که آنان در مرداب افتاده اند و می دانند که به پایان کار رسیده اند.
وی تاکید کرد: بهتر است سردمداران اصلاحات دست از این اقدامات خود بردارند و نگذارند از این بیشتر در بین مردم منفور شوند.
منصوری با اشاره به اینکه اساتید در دانشگاه ها بسیار قابل احترام هستند گفت: دانشجویان اگر احترام اساتید را رعایت نکنند، کم شخصیتی و بی چارچوبی خود را نشان می دهند.