مراسم تودیع و معارفه استاندار قم ـ 3 نخستین استاندار روحانی کشور معرفی شد
ساعت ٢:۳۸ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٧/۱٦ : توسط : حسینی

خبرگزاری فارس: با معرفی استاندار جدید قم نخستین استاندار روحانی کشور در طول دوران پس از پیروزی انقلاب اسلامی فعالیت خود را آغاز کرد.


به گزارش خبرگزاری فارس از قم،‌ مراسم تودیع و معارفه استاندار قم از حدود ساعت 9 و 30 دقیقه صبح امروز در تالار معصومیه استاندار قم با حضور گسترده شخصیت‌های کشوری و تمام مدیران کل دستگاه‌های اداری و اجرایی استان قم برگزار شد.
در این مراسم که مصطفی محمدنجار وزیر کشور حضور یافته بود،‌ از تلاش‌های محمد ناظمی اردکانی استاندار سابق قم برای 18 ماه فعالیتش در این استان قدردانی به عمل آمد و با حکم وزیر کشور حجت‌الاسلام محمدحسین موسی‌پور به عنوان استاندار جدید قم و نخستین استاندار روحانی کشور در دوران پس از پیروزی معرفی شد.
در این مراسم که با حدود یک ساعت تاخیر برگزار شد،‌ ابتدا ناظمی اردکانی استاندار سابق قم به بیان گزارش عملکرد خود پرداخت،‌ سپس حجت‌الاسلام والمسلمین آشتیانی نماینده مردم قم و همچنین حجت‌الاسلام والمسلمین سعیدی امام جمعه قم و حجت‌الاسلام والمسلمین حسینی بوشهری نایب رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به ایراد سخن پرداختند.
در ادامه این مراسم پس از سخنرانی وزیر کشور، حجت‌الاسلام موسی‌پور استاندار جدید قم در سخنانی برنامه‌های کاری خود را تشریح کرد.
لازم به ذکر است در مراسم تودیع و معارفه استاندار قم، نمایندگان مردم قم در مجلس شورای اسلامی، مشاور رئیس جمهور در امور روحانیت، عباس محتاج استاندار اسبق قم و معاون وزیر کشور و دیگر شخصیت‌های حاضر شده بودند.