محمد نجار خبر داد: پیگیری مسائل کردستان در شورای امنیت کشور
ساعت ٢:٢٧ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٧/۱٦ : توسط : حسینی

وزیر کشور در پاسخ به سؤالی مبنی بر این‌که چه برنامه‌ای برای توسعه سیاسی در استان‌‌ها دارید، گفت: توسعه سیاسی در استان‌ها جزو برنامه‌های دولت است.
مصطفی محمد نجار در حاشیه همایش سراسری معاونین امور عمرانی استانداری‌ها افزود: در همه زمینه‌ها چه در بخش عمرانی و چه در تعامل با مردم درصدد توسعه هستیم. وزیر کشور تصریح کرد: توسعه سیاسی یعنی به مشارکت طلبیدن مردم عزیز که همواره در صحنه هستند و بیش از گذشته هم در صحنه خواهند بود. نجار در پاسخ به سؤالی درخصوص بحث کمیته رسیدگی به حوادث کردستان نیز اظهار داشت: رسیدگی به حوادث کردستان ادامه دارد و شورای امنیت کشور به این موضوع رسیدگی می‌کند و همچنین امنیت کشور را دائماً بررسی و رصد می‌کند.
ارائه لایحه نظام جامع انتخابات پس از تکمیل شدن به مجلس
معاون حقوقی و امور مجلس وزیر کشور گفت:‌ لایحه نظام جامع انتخابات پس از تکمیل شدن به مجلس ارائه می‌شود. مهدی محمدی‌فر همچنین در پاسخ به این سؤال که از وزیر کشور برای شرکت در اجلاس وزرای کشورهای همسایه‌ عراق که قرار است در 22 مهرماه در شرم‌الشیخ برگزار شود، دعوت به عمل آمده است، بیان داشت:‌ در این اجلاس هیأتی مرکب از اعضایی از وزارت امورخارجه، کارشناس نیروی انتظامی و مدیران تخصصی وزارت کشور در حوزه‌ امنیتی و مرزی به ریاست وزیر کشور شرکت می‌کنند.

روزنامه ایران