تکمیل پروژه هالیوود فارسی با ورود رابرت مرداک
ساعت ۸:٤٤ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٧/۱٥ : توسط : حسینی

دوران استفاده انحصاری از سلاح های سخت برای برتری در جنگ ها، هنگامی به سر آمد که سلاح های نرم وارد کارزار شدند

وران استفاده انحصاری از سلاح های سخت برای برتری در جنگ ها، هنگامی به سر آمد که سلاح های نرم وارد کارزار شدند این سلاح ها از آن رو به سلاح های نرم معروف شدند که برخلاف سلاح های رایج خرابی و کشتار از خود به جا نمی گذارند ـ البته موارد استثنایی نیز به صورت غیر مستقیم مانند تهییج و شورش مردمی وجود دارد ـ بلکه به صورت غیر مستقیم تاثیرات خود را باقی می گذارند. به همین دلیل توجه مسئولین امر به این مسئله بسیار اندک- بخوانید صفر- است متاسفانه حدود یکسال است موجی از انتشار فیلم های روز سینمای صهیونیستی هالیوود، که غالبا دارای مهر +18 هستند را در گوشه و کنار خیابان ها و همچنین در برخی از وب سایت های اینترنتی مشاهده می کنیم.
این در حالی است که در ابتدای این تهاجم نرم دشمن ، فیلم ها بصورت زبان اصلی به فروش می رسید اما پس از مدت کوتاهی افراد و شرکت هایی برای جذب مشتریان خود، اقدام به ترجمه این فیلم ها کرده و فایل های ترجمه شده ی فیلم ها را در بازار منتشر ، و حتی از ترجمه شنیع ترین کلمات نیز خودداری نمی کنند.
این فیلم ها با کمترین هزینه ممکن در گوشه و کنار خیابان های شهر های مختلف کشور علی الخصوص تهران بفروش می رسد و متاسفانه دستگاه ها و ارگان های مسئول هیچ حرکتی در جهت جلوگیری از انتشار اینگونه فیلم ها در بین جوانان نمی کنند این در حالی است که اکثریت این فیلم ها در جهت ترویج روابط نامشروع جنسی ساخته و در کشورهای جهان سوم منتشر می شوند.
پس از کلید خوردن و موفقیت اولیه این پروژه در کشور، اینبار رابرت مرداک ، صهیونیست استرالیایی که به امپراطور 76 ساله مشهور است برای ادامه اجرای این طرح در کشور جمهوری اسلامی دست به کار شده است.وی برای تکمیل این پروژه با راه اندازی یک شبکه تلوزیونی که مقر آن در هنگ کنگ است اقدام به پخش جدیدترین فیلم های سینمای صهیونیستی هالیوود به زبان فارسی می کند که اغلب این فیلم ها با هدف تروج روابط نامشروع جنسی، شیطان پرستی ، خشونت و ... ساخته شده اند که نتیجه و تاثیر این فیلم ها به خوبی بر روی جوانان آمریکایی قابل مشاهده است .
همچنین وی صاحب شبکه فاکس نیوز و استودیوهای سینمای موسوم به فاکس قرن بیستم و همچنین پایگاه اینترنتی myspace می باشد.در حال حاضر عمده ترین دارایی مرداک شرکت عظیم نیوز کورپریشن است که 9 رسانه آن در 6 زمینه مختلف اطلاع رسانی می کنند.این شرکت صاحب بیش از 130 روزنامه در سطح جهان است که محتوای خیلی از آنها با تمرکز بر 3 موضوع روابط نامشروع جنسی ، حوادث و ورزش به سمت ادبیات عامه پسندی که معمولا منتقدان رسانه ای آن را ادبیات مبتذل می نامند ، سوق داده شده است . برای نمونه می توان به روزنامه sun اشاره کرد که با تیراژی بیش از 5 میلیون نسخه ، مصداق واقعی یک نشریه زرد پرطرفدار است.
به هر حال با وجود تاخیر مسئولین امر برای برخورد با این قضیه جا دارد هر چه سریعتر اقدامات لازم جهت ناکام گذاشتن ادامه این پروژه انجام گیرد.