سردار ‌جزایری: ولایتمداری ملت ایران توطئه اخیر دشمنان نظام را سرکوب کرد
ساعت ٢:۳٦ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٧/۱٥ : توسط : حسینی

خبرگزاری فارس: معاون فرهنگی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: مردم آگاه و همیشه در صحنه ایران با ولایتمداری و تبعیت رهبر توانستند توطئه اخیر دشمنان نظام را سرکوب کنند.


به گزارش خبرگزاری فارس از ارومیه، سردار سیدمسعود جزایری ظهر امروز در افتتاح نمایشگاه دستاوردهای نیروی انتظامی آذربایجان غربی‌ اظهار داشت: اغتشاشات اخیر بعد از انتخابات کشور را به چالش کشانده است.
وی با اشاره به نقش نیروی انتظامی در حوادث به وجود آمده در کشور‌ تصریح کرد: مردم آگاه و همیشه در صحنه ایران با ولایت‌مداری و تبعیت رهبر توانستند توطئه دشمنان نظام را سرکوب کنند.
معاون فرهنگی ستاد کل نیروهای مسلح ابعاد فتنه‌های به وجود آمده در کشور را بسیار وسیع عنوان و اذعان کرد: نباید خدمات انجام گرفته در رفع این فتنه‌ها را با برخی اشکالات کوچک به ویژه در کهریزک، زیر سئوال برد.
جزایری ادامه داد: افرادی که دست به توطئه و تخریب می‌زنند باید هوشیار باشند و با مطرح کردن برخی ادعاهای نادرست عملکرد ناجا را زیر سئوال نبرند.
وی به نقش فعال نیروی انتظامی در زمینه‌های مختلف دفاعی و اجتماعی اشاره و اظهار کرد: نیروی انتظامی با این عملکرد مثبت و مطلوب خود از ارزش‌ها اسلامی دفاع می‌کند.
جزایری خاطرنشان ساخت: برخورد ناجا در برابر اتفاقات اخیر نشان از رشد کیفی و کمی حرکت‌های نیروی انتظامی دارد.
وی در پایان آگاه‌سازی مردم را یکی از وظایف خطیر ناجا اعلام کرد و گفت: نیروی انتظامی باید برای ارتقای سطح آگاهی عموم مردم جامعه بیش از پیش تلاش کند.