اسماعیلی :انتخابات فراکسیون اصولگرایان مجلس درون خانوادگی بود
ساعت ۱:٢۱ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٧/۱٥ : توسط : حسینی

خبرگزاری فارس: عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان فرافکنی جریانات و رسانه‌های موسوم به اصلاح طلب مبنی بر وجود اختلاف در میان فراکسیون اصولگرایان مجلس را رد کرد و گفت: فضای حاکم بر انتخابات فراکسیون اصولگرایان خوب بود و انتخابات رئیس و هیئت رئیسه آن، در درون خانواده اصولگرایی بود.


ولی اسماعیلی نماینده مردم گرمی و عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی با اشاره به انتخابات رئیس و هیئت رئیسه این فراکسیون که روز گذشته برگزار شد، اظهار داشت: در ابتدای جلسه دیروز که با سخنان آقای لاریجانی آغاز شد، وی سخنانی را درباره اهمیت لایحه هدفمند کردن یارانه‌ها و رای نمایندگان به این طرح مهم و کارشناسی شده، اشاره کرد.
وی ادامه داد: لاریجانی در این دیدار گفت که برای تکلیف خود وارد عرصه انتخابات ریاست فراکسیون اصولگرایان شدم و اگر ماده‌ای به اساسنامه این فراکسیون مبنی بر عدم ریاست هم زمان مجلس با این فراکسیون تصویب شود، من نیز با آن مشکلی نخواهم داشت.
اسماعیلی افزود: لاریجانی بر این نکته تاکید داشت که برایش فرقی نمی‌کند که رای بیاورد یا نه، بلکه تلاش می‌کند تا فراکسیون و کمیته‌های تخصصی آن نسبت به گذشته فعال‌تر عمل کنند.
وی با اشاره به سخنان کوثری در این جلسه نیز گفت که وی بر تعریف مجدد شاخصه‌های اصولگرایی تاکید کرد و اینکه می‌بایست هیئت داوری فراکسیون اصولگرایان که در اساسنامه آن آمده تشکیل شود تا برخی اختلافات بوجود آمده توسط این هیئت حل و فصل شود.
عضو شورای فراکسیون اصولگرایان مجلس جو حاکم بر انتخابات رئیس و هیئت رئیسه فراکسیون متبوعش را خوب توصیف کرد و تاکید کرد که برخلاف اینکه برخی از جریانات موسوم به اصلاح طلب و رسانه‌های همسوی آنان به دنبال نشان دادن اختلاف در میان اصولگرایان هستند اما این انتخابات در درون خانواده اصولگرایی برگزار شد که امیدواریم رئیس و هیئت رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس در سال دوم خود هرچه بهتر عمل کند.