برای رفتن به پادگان اشرف پول بلیط را از مردم لس آنجلس گدایی کردم
ساعت ۱:۱٥ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٧/۱٥ : توسط : حسینی

خبرگزاری فارس: یک عضو جدا شده از گروهک منافقین با اشاره به دستور سران منافقین برای فریب مردم و درآمد زایی برای فرقه منافقین گفت: سران سازمان (منافقین) افراد را مجبور می‌کردند تا به عنوان جمع آوری اعانه برای کودکان بی‌سرپرست در ایران، از مردم اروپا و آمریکا گدایی کنیم.


به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان (خانواده شهدای ترور)، آرش صامتی پور یکی از جدا شده‌ها از فرقه منافقین اظهار داشت: مسئولان سازمان به من گفتند باید از لس آنجلس به اردوگاه اشرف بروم و برای این که پول بلیط هواپیمای خود را به دست آورم از من خواستند در فرودگاه لس آنجلس از مردم اعانه جمع آوری کنم و با آن بلیط هواپیما تهیه کنم.
وی گفت: اعضای این سازمان با نشان دادن تصاویر کسانی که ادعا می‌کردند قربانیان فقر و شکنجه در ایران هستند، تلاش می‌کردند احساسات رهگذران را تحریک کنند.
صامتی پور افزود: سران سازمان به ما یاد داده بودند بیشتر به سراغ گردشگران ثروتمند خارجی برویم و به ما می گفتند اگر با آنها ارتباط برقرار کنید می‌توانید پول بیشتری دریافت کنید.
وی ابراز داشت: در زمان دولت کلینتون تلاش‌هایی صورت گرفت تا رئیس جمهور آمریکا از این فرقه اعلام حمایت کند و وی نیز تا حدودی نسبت به این مساله تمایل پیدا کرد اما مشاورانش او را از این کار منع کردند و از او خواستند به جای حمایت آشکار، به حمایت‌های پنهان خود از این فرقه ادامه دهد.
این عضو جدا شده از فرقه منافقین با اشاره به تلاش‌های صورت گرفته توسط برخی از اعضا کنگره آمریکا برای خروج منافقین از لیست تروریستی دولت آمریکا گفت: تلاش‌های این افراد نه به خاطر احساس تعلق به مردم ایران و نه به خاطر نوع دوستی و طرفداری از حقوق بشر بلکه به واسطه کمک‌های قابل توجه مادی و غیرمادی سازمان به برخی از اعضای کنگره آمریکا بوده است.
وی ادامه داد: سران منافقین از این نمایندگان حمایت می‌کردند و اف بی آی نیز با تحقیقاتی که انجام داده بود در این زمینه به سرنخ‌هایی رسیده بود اما اداره اف بی آی واشنگتن به هیچ وجه نمی‌خواست روابطش با کنگره تیره شود و این امر نشان می‌داد منافقین دوستان زیادی دارند و از طرفی نیز امورات و منابع مالی اف بی آی در دست نمایندگان کنگره بود.
وی خاطرنشان کرد: بسیاری از هدایا توسط علیرضا جعفرزاده به نمایندگان کنگره داده می‌شود و او برای ادامه حمایت‌های این تعداد از نمایندگان کنگره، در زمان‌های مشخص هدایای گرانبهایی به آنها می‌دهد.