احمدی‌نژاد:باید متحدتر از گذشته برای تعالی و پیشرفت ایران تلاش کرد
ساعت ۱:۱۱ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٧/۱٥ : توسط : حسینی

خبرگزاری فارس: رئیس جمهور در جلسه همفکری دولت و مجلس گفت: هدفمند کردن یارانه‌ها مهمترین طرح اقتصادی بعد از انقلاب و مقدمه اصلاح دیگر بخش‌ها و شکوفایی و پیشرفت کشور است.


به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از دفتر امور رسانه‌های ریاست جمهوری، جلسه همفکری دولت دهم و مجلس هشتم شورای اسلامی سه شنبه شب با حضور رئیس جمهور، معاون اول، برخی از اعضای دولت و جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی به بررسی مهمترین مسایل روز از جمله طرح هدفمند کردن یارانه‌ها و مذاکرات ایران و 1+5 اختصاص یافت.
محمود احمدی نژاد رئیس جمهور کشورمان در این جلسه با تشریح آخرین اوضاع ایران و جهان در عرصه‌های گوناگون تصریح کرد: امروز به لطف خداوند متعال، جمهوری اسلامی ایران از استحکام ملی و عزت و اقتدار چند برابری نسبت به گذشته در عرصه‌های مختلف برخوردار است .
وی هدفمند کردن یارانه‌ها را مهمترین طرح اقتصادی بعد از انقلاب و مقدمه اصلاح دیگر بخش‌ها و شکوفایی و پیشرفت کشور دانست و تاکید کرد : تسریع در اجرای طرح هدفمند کردن یارانه‌ها به نفع همه آحاد ملت به ویژه محرومان و اجتناب ناپذیر است و در این راستا امروز دولت از آمادگی کامل برای اجرای صحیح طرح هدفمند کردن یارانه‌ها و دیگر بخش‌های طرح تحول اقتصادی با همکاری مجلس شورای اسلامی برخوردار است .
رئیس جمهور با بیان اینکه همه خادمان مردم در دولت و مجلس شورای اسلامی برای برافراشته ماندن پرچم عدالت، توحید، برادری و عزت تلاش می کنند، تاکید کرد: امروز باید متحدتر و دلگرمتر از گذشته برای تعالی، پیشرفت و ساختن ایران اسلامی تلاش کرد.
پیش از سخنان رییس جمهور شماری از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در سخنانی مذاکرات اخیر ایران و 1+5 در ژنو و سفر رئیس جمهور به مقر سازمان ملل متحد در نیویورک را مایه افتخار ملت و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برشمردند و خواستار ادامه سفرهای استانی دولت، تسریع در اجرای مصوبات سفرهای استانی و فراگیری سلامت و آموزش عمومی در سطوح عالی شدند.