مارکسیستها هم سبز شدند!
ساعت ۸:٤٦ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٧/۱٤ : توسط : حسینی

اعضای این تشکل غیرقانونی ارتباطات گسترده ای با برخی جریانات سیاسی خارج از دانشگاه دارند.

رخی اعضاء انجمن غیرقانونی دانشگاه بوعلی سینای همدان که تا پیش از این آشکارا خود را مارکسیست معرفی می کردند، به توزیع نمادهای سبز در میان دانشجویان این دانشگاه اقدام کردند.
 اعضای انجمن غیرقانونی دانشگاه بوعلی سینای همدان، با ایستادن مقابل درب ورودی این دانشگاه، اقدام به توزیع نمادهای سبز از جمله شال، مچ بند و روسری سبز در میان برخی از دانشجویان کردند.

این اقدام درحالی صورت می گیرد که اعضای این تشکل غیرقانونی که ارتباطات گسترده ای با برخی جریانات سیاسی خارج از دانشگاه دارند، طی روزهای اخیر با اقداماتی نظیر شعاردهی علیه برخی مسئولان و تحریک دانشجویان به اغتشاش، قصد داشته اند فضای دانشگاه را در آغاز سال تحصیلی جدید متشنج کنند.

لازم به توضیح است، 11 نفر ازاعضاء این تشکل که برخی از آنان نیز علیرغم یدک کشیدن نام انجمن اسلامی، عضو گروه های مارکسیستی هستند، به بواسطه نقش آفرینی در اغتشاشات دانشگاه بوعلی همدان با حکم تعلیق از حضور در دانشگاه مواجه شده بودند، اما در میان بهت و تعجب دانشجویان، تمامی این اغتشاشگران بخشیده شده و هم اکنون آزادانه به ادامه تحرکات آشوب طلبانه و تشنج آفرین خود در دانشگاه می پردازند.