مردم ولایتمدار مازندران بصورت خودجوش به دیدار رهبر انقلاب شتافتند
ساعت ٤:٢٤ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٧/۱٤ : توسط : حسینی
همزمان با سفر رهبر فرزانه انقلاب اسلامی به مازندران شماری از مردم ولایتمدار این استان از اوائل بامداد امروز سه شنبه بصورت خودجوش برای زیارت ولی امر مسلمین جهان به شهرستان چالوس عزیمت کردند.

به گزارش ایرنا، طبق برنامه از پیش تعیین شده حضرت آیت الله خامنه ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی، برای اعطای نشان سردوشی در جمع افسران دانشکده امام خمینی(ره) نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، مستقر در نوشهر، پیش از ظهر امروز سه شنبه وارد این استان شدند.
همچنین مردم ولایی چالوس نیز که تا امروز شش سال را برای دیدار محبوب خود در انتظار نشسته بودند، فردا (چهارشنبه) در ورزشگاه شهدای هفتم تیر این شهرستان میزبان رهبر معظم انقلاب خواهند بود.
در عین حال مردم ولایتمدار استان مازندران در سالهای 63 و 72 میزبان رهبر فرزانه انقلاب بوده اند این بار نیز میزبان سلاله پاک رسول الله (ص) در شهرهای نوشهر و چالوس می باشند.
" مجید مظفری" از فرهنگیان آموزش و پرورش مازندران در باره سفر حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی به این دیار گفت: بی صبرانه منتظر ورود مبارک ایشان هستم و خدا را شکر می کنم و این امید هست که بار دیگر توفیق زیارت ایشان را پیدا کنم .
وی ورود مبارک ولی امر مسلمین جهان به این خطه را یکی از برکات الهی برای مردم مومن
مازندران دانست و افزود: سالهاست که مردم مشتاقانه منتظر دیدار رهبر معظم انقلاب بوده و امروز این توفیق نصیب مردم علوی این دیار شده است .
یکی دیگر از شهروندان مازندرانی که بصورت خودجوش برای دیدار رهبر معظم انقلاب اسلامی راهی غرب این استان شده است، به خبرنگار ایرنا بیان داشت: زمانیکه مطلع شدم معظم له به استان تشریف می آورند از خوشحالی بخود بالیدم و خدا را شکر کردم.
" محمد خرسندی " که خود از جانبازان دوران دفاع مقدس است، اظهارداشت: هر چند دشمنان داخلی و خارجی از محبوبیت رهبر معظم انقلاب، خرسند نیستند اما دلسوزان و جان بر کفان انقلاب و نظام همچون گذشته سربازان و فدایی رهبر فرزانه انقلاب بوده و گوش بفرمان و مطیع آقا هستند.
" آمنه جعفرزاده " از بسیجیان گردان الزهراء سپاه کربلا مازندران که از ساری عازم سفر به نوشهر برای زیارت رهبر فرزانه انقلاب بود در پاسخ به سوال خبرنگار ایرنا که چه عاملی باعث شده به این سفر عزیمت نمائید گفت: دیدن چهره منور و استماع سخنان گهربار رهبر معظم انقلاب که در واقع الهام بخش دلها و جانهاست، عامل اصلی در سفر من به نوشهر است .
وی اضافه کرد: زیارت ولی امر مسلمین نصیب هر کسی نخواهد شد و زیارت آقا چشم و دل بینا می خواهد که خداوند متعال امروز نصیب مردم علوی این استان کرد و مطمئنا دیدار تاریخی رهبر فرزانه انقلاب با مردم نوشهر و چالوس به یادماندنی خواهد بود.
حجت الاسلام" نجف رشیدی " یکی از امامان جماعت مسجد و مدرس دبیرستانهای ساری
سفر رهبر فرزانه انقلاب به مازندران را از جمله توفیقات برای مردم ولایتمدار این دیار دانست و خاطرنشان کرد: سفر آقا به استان جای شکر دارد.
وی ادامه داد: به خاطر دارم در سفرهای قبلی رهبر فرزانه انقلاب به مازندران در سخنرانیها از این استان به عنوان سرزمین دلاورمردان و شیران یاد کردند و انصافا رزمندگان لشکر 25 کربلا در هشت سال دفاع مقدس در تمام زمینه ها پیشقدم، خط شکن و فدایی بودند.
وی اضافه کرد: مردم ولایتمدار این خطه در دوران دفاع مقدس بیش از 10 هزار شهید و 34 هزار جانباز و مجروح تقدیم انقلاب و نظام اسلامی نمودند و رشادتها و ایثارگریهای رزمندگان سپاه کربلا مازندران دربین استانهای کشور مطرح است.
نماینده ولی فقیه در مازندران و امام جمعه ساری نیز سفر رهبر معظم انقلاب را به مازندران برای مردم علوی این استان برخوردار از برکات فراوان دانست و گفت: مردم متدین و ولایتمدار این دیار همیشه فدایی و گوش بفرمان آقا هستند.
آیت الله "نورالله طبرسی" افزود : مردم مازندران پس از اطلاع از سفر رهبر فرزانه انقلاب به این دیار با شور و شوق فراوان ابراز احساسات بصورت خودجوش به دیدار ولی امر مسلمین می شتابند