طراحان وحدت ملی طرحی برای اطاعت پذیری خود از ولایت فقیه ارائه دهند
ساعت ۳:٤٩ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٧/۱٤ : توسط : حسینی

خبرگزاری فارس: دبیرکل جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی با اشاره به مطرح شدن طرح‌هایی موسوم به وحدت ملی، گفت: طراحان وحدت ملی طرحی برای اطاعت پذیری خود از ولایت فقیه ارائه دهند.


حبیب‌الله بوربور دبیرکل جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس با اشاره به مطرح شدن طرح‌هایی موسوم به وحدت ملی اظهار داشت: طبیعی است که در جامعه‌ای که حاکمیت و قانون وجود دارد مطرح کردن طرحی برای وحدت ملی بی‌معناست.
وی با بیان اینکه اگر طراحان وحدت ملی در چارچوب قانون اساسی تابع ولایت فقیه حرکت می‌کردند، هیچ اتفاقی مبنی بر اخلال در وحدت ملی بوجود نمی‌‌‌‌‌‌‌‌آمد، افزود:متاسفانه این افراد که خود جزء برهم زنندگان وحدت ملی بوده‌اند امروز نگران وحدت ملی در جامعه شده‌اند و این جای تعجب دارد.
بوربور با بیان اینکه طرح وحدت ملی با هدف احیای برخی اشخاص در جامعه مطرح می‌شود تصریح کرد: طراحان وحدت ملی به دنبال طرحی هستند که به نام وحدت ملی، اما با اهداف مقابله با محاکمه سران اغتشاشات اخیر است.
دبیرکل جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی با اشاره به برخی شعارهای انحرافی روز قدس تاکید کرد: کسانی که در روز قدس شعارهای برخلاف اصول حاکم در جامعه سر می‌دادند در حقیقت اخلال‌کنندگان وحدت ملی هستند و باید با این دسته افراد برخورد شود، درحالی که این افراد خود را جزء طراحان طرح وحدت ملی می‌دانند باید تعجب کرد.
وی با اشاره به توصیه‌های اخیر مقام معظم رهبری مبی بر اینکه نخبگان نباید در مقابل فتنه سکوت کنند، ابراز داشت: بیانات مقام معظم رهبری خطاب به نخبگان و مردم در حقیقت یک اصل برای وحدت در جامعه است و بهتر است طرحان وحدت ملی طرحی را برای خودشان ارائه کنند که آنها را در مسیر حرکت قانونی هدایت کند.