اغتشاشگران با تغییر تاکتیک به دنبال ادامه ناآرامی‌ها در کشور هستند
ساعت ۱:٤٢ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٧/۱٤ : توسط : حسینی

خبرگزاری فارس: نماینده مردم اصفهان در خانه ملت درباره تحرکات اخیر جریان‌های افراطی هشدار داد و گفت: باید مراقب بود که اغتشاشگران با تغییر تاکتیک، دوباره فضای کشور را به سوی ناآرامی سوق ندهند.


حمیدرضا فولادگر، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در گفتگو با خبرنگار سیاسی باشگاه خبری فارس «توانا»، اظهار داشت: افکارعمومی ایران در عین حال که از هر گونه آرامش و ایجاد فضای شفاف در کشور استقبال می‌کند، خواستار محاکمه سران اغتشاشات و تنش‌های اخیر نیز است.
وی گفت: اکنون زمان آن فرا رسیده که با تلاش همگانی و همکاری با دولت، در مسیر پیشرفت و تعالی آرمان‌های انقلاب گام برداریم و با اشکال تراشی برای دولت، مانعی در راه ترقی کشور ایجاد نکنیم.
فولادگر فضای کنونی کشور را آرام ارزیابی کرد و اظهار داشت: باید همه به قانون تمکین کنند و خود را فراتر از قانون ندانند. در این حالت آرامش در کشور ادامه می‌یابد.
نماینده مردم اصفهان در مجلس از قوه قضاییه خواست تا به اتهامات تمام کسانی که در جریانات اخیر، موجب بروز ناآرامی در کشور و وارد آمدن خسارات به مردم شده‌اند، رسیدگی‌ کند.
وی افزود: در کنار تمام مجازات‌هایی که قوه قضاییه برای مجرمان در نظر می‌گیرد، بهتر است با اندیشیدن تدابیر به موقع از بروز چنین حوادثی در کشور پیشگیری شود.
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس انتظار مردم در محاکمه عاملان اغتشاش در کشور را انتظاری بجا دانست و گفت: همانطوری که مردم به مسئولان و خادمان کشور اظهار لطف دارند از قانون شکنان بیزارند؛ بر این اساس دستگاه قضایی هم باید با حرکت در این سمت از التهابات جامعه بکاهد.
فولادگر همچنین تصریح کرد: در صورتی که سران اصلاحات واقعا بخواهند به آغوش انقلاب برگردند، مردم از این مسئله استقبال می‌کنند؛ اما اصلاح طلبان اگر اتخاذ مواضع معتدل را به عنوان تاکتیکی جدید برای ادامه قانون شکنی انتخاب کرده باشند، باید بدانند که دیگر در بین مردم جایگاهی نخواهند داشت.
وی در پایان مردم را برنده انتخابات ریاست جمهوری دانست و گفت: حضور 40 میلیونی مردم در انتخابات، پایانی بر تمام اظهارنظرهای دشمنان در مورد انقلاب اسلامی بود؛ ولی عده‌ای که نخواستند به قانون تمکین کنند، این پیروزی را به کام مردم تلخ کردند؛ که حساب این افراد از ملت ایران جداست.