طرح وحدت ملی با هدف احیای برخی اشخاص مطرح شده است
ساعت ۱:٢٤ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٧/۱٤ : توسط : حسینی

خبرگزاری فارس: دبیر کل جمعیت حامیان ولایت با اشاره به مطرح شدن برخی طرح‌ها با هدف وحدت ملی در جامعه، گفت: این طرح‌ها در حالی به اسم وحدت ملی مطرح می‌شود که در حقیقت با هدف احیای مجدد برخی اشخاص است و نمی‌توان آنرا به اسم وحدت ملی قلمداد کرد.


دلاور صیامی دبیر کل جمعیت حامیان ولایت در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، با اشاره به مطرح شدن طرح‌های مختلف موسوم به وحدت ملی اظهار داشت: اصولگرایان معتقدند که باید وحدت ملی خدشه‌دار نشود و در انتخابات نیز با اتخاذ این رویه، اجازه خدشه دار شدن وحدت ملی را به برخی جریان‌های سوء استفاده‌گر ندادند.
وی افزود: بعد از انتخابات ریاست جمهوری دوره دهم متاسفانه برخی جریان‌ها با پیش‌گرفتن سیاست‌های نادرست منجر به چالش کشیدن وحدت در جامعه شدند اما توصیه‌های مقام معظم رهبری به مردم و نخبگان منجر شد تا وحدت ملی دوباره به جامعه برگردد.
صیامی با اشاره به مطرح شدن برخی طرح‌ها با هدف وحدت ملی در جامعه، ضمن انتقاد از این طرح‌ها به جهت اینکه به اسم وحدت ملی اما با هدف احیای برخی اشخاص است،‌ خاطرنشان کرد: طرحی را که با هدف احیای برخی افراد که در انتخابات اخیر موجب برخی اختلافات شده‌اند را نمی‌توان به اسم وحدت ملی قلمداد کرد.
دبیر کل جمعیت حامیان ولایت با بیان اینکه نفس وحدت مورد تاکید امام راحل ومقام معظم رهبری بوده است، تصریح کرد: امام راحل در توصیه‌های خود به حفظ وحدت ملی تاکید داشتند و بر همین اساس مقام معظم رهبری نیز که ادامه دهنده خط امام است، توصیه‌های وحدت‌آمیز را خطاب به مردم و نخبگان ایران کردند که اگر این توصیه‌ها را طراحان طرح وحدت ملی مورد توجه قرار دهند دیگر نیازی به مطرح کردن جدید نخواهد بود.