دیدار رهبر معظم انقلاب با پدر 6 شهید دفاع مقدس
ساعت ۱:٢۸ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٧/۱۳ : توسط : حسینی

خبرگزاری فارس: رهبر معظم انقلاب اخیرا دیداری با پدر 6 شهید دفاع مقدس داشته‌اند.


به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی رئیس دفتر مقام معظم رهبری با ذکر خاطره‌ای از رهبر معظم انقلاب، گوشه‌ای از رفتار ایشان در برخورد با خانواده معظم شهدا را بیان کرد.
وی با اشاره به اینکه حضرت آیت الله خامنه‌ای در طول هفته دیدارهای متعددی با گروهها و اقشار مختلف جامعه دارند، از نگاه ویژه ایشان به ایثارگران و خانواده شهدا یاد کرد و اظهار داشت: روزی پدری که 6 فرزندش در ایام دفاع مقدس به شهادت رسیده بودند، به دیدار رهبر انقلاب آمد.
وقتی آقا فهمیدند که 6 نفر از فرزندان این پیرمرد شهید شدند، با تکریم فراوان وی و تحسین این روحیه خانواده شهدا، برای فرزندان ایشان علو درجات را از خداوند متعال خواستار شدند و از صبر این والدین این 6 شهید تجلیل کردند.
"آقا سپس با کمال احترام از این پدر شهید درباره وضعیت معیشتی و نحوه گذران زندگی خانواده‌اش پرسیدند. "
پیرمرد که اهل قم بود، با لحنی ساده و محجوب گفت که در یک خانه استیجاری زندگی می‌کند و اگر خانه‌ای از خود داشته باشد، اوضاع زندگی‌اش بسیار بهتر می‌شود.
به گفته حجت الاسلام محمدی گلپایگانی، مقام معظم رهبری نیز شخص رئیس دفتر خودشان را مسئول پیگیری و انجام این موضوع کردند که در نهایت در اسرع وقت، خانه‌ای در شهر قم برای این خانواده شهید خریداری و تحویل آنها شد.