ابراهیم جعفری: نام احمدی‌نژاد در تاریخ جاودان خواهد ماند
ساعت ۱:٢٤ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٧/۱۳ : توسط : حسینی

خبرگزاری فارس: نخست وزیر سابق عراق خطاب به احمدی‌نژاد گفت: حتی اگر دوره ریاست جمهوری هم تمام شود نام شما به عنوان فردی که خدمات زیادی را به دنیای اسلام ارایه کرده‌اید در تاریخ جاودان خواهد ماند.


به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از دفتر امور رسانه‌های ریاست‌جمهوری، ابراهیم جعفری نخست وزیر سابق عراق در دیدار با رئیس جمهور کشورمان، پیروزی احمدی نژاد در انتخابات ریاست جمهوری را فراتر از پیروزی یک شخص، پیروزی نظام جمهوری اسلامی ایران دانست و با تبریک آن به ملت ایران اظهار داشت: انتخابات ریاست جمهوری ایران فراتر از سرزمین ایران، دستاوردهای بزرگی هم برای جهان اسلام و بشریت داشت.
وی با تاکید بر حضور فعال و اثرگذار ایران در منطقه و جهان تصریح کرد: هیچ کس نمی تواند شک و تردید داشته باشد که جمهوری اسلامی ایران قدرت بزرگی در منطقه و جهان به شمار می رود و این اقتدار بی شک به واسطه توکل به خدا و ائمه معصومین و وجود نظام ولایت و امامت در این کشور است .
ابراهیم جعفری در ادامه خدمات احمدی نژاد در ایران و منطقه و حضور در سازمان های بین المللی را افتخار آفرین دانست و خاطر نشان کرد:حتی اگر دوره ریاست جمهوری هم تمام شود نام شما به عنوان فردی که خدمات زیادی را به دنیای اسلام ارایه کرده اید در تاریخ جاودان خواهد ماند.