فرمانده کل سپاه: آرامش امروز را مدیون تحمل مردم، ایثار بسیجیان و پاسداران هستیم
ساعت ۱۱:٤٩ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/٧/۱۳ : توسط : حسینی

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: با وجود حوادث و فتنه های اخیر، آرامش امروز ایران مرهون تحمل مردم، ایثار بسیجیان و پاسداران است.
سردار سرلشکر عزیز جعفری در مراسم آغاز سال تحصیلی دانشگاه افسری و تربیت پاسدار امام حسین با بیان این که یکی از مقاطع حساس تاریخی انقلاب را پشت سر گذاشتیم، افزود: در این فضا وظیفه دانشجویان پاسدار، ارتقای سطح علمی و معنوی و آمادگی هر چه بیشتر برای دفاع از انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی است.
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: پاسداری یک شغل نیست بلکه انجام وظیفه و تکلیف الهی و انقلابی است و با این نگرش، همه سختی ها آسان می شود.
وی با اشاره به تهدیدهای اصلی که متوجه دهه چهارم انقلاب اسلامی است، گفت: پاسدار باید برای دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی، بصیرت خود را در مسائل سیاسی و فرهنگی به بالاترین درجه برساند تا بتواند با تهدیدهای جدید، آگاهانه مقابله کند.
سرلشکر جعفری با بیان این که در حال حاضر کشورهای همسایه از وضع امنیتی مناسبی برخوردار نیستند، گفت: با وجود همه دشمنی ها و توطئه های بیگانگان و حضور گسترده نظامی آنها در اطراف ایران، کشورمان از امنیت و پایداری بسیار خوبی برخوردار و دوام و پایداری کشور، تنها در سایه اتحاد است.
تصویر دارد