سیدحسن خمینی شاخص جریان خط امام نیست
ساعت ٥:٥۸ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٧/۱٢ : توسط : حسینی

حضرت امام هرگز ساختارشکنان و کسانی که قانون را زیر پا می‌گذاشتند و مقابل رأی ملت می‌ایستند را تایید نفرمودند.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس گفت: سید‌حسن خمینی شاخص انطباق یک جریان سیاسی مدعی خط امام با خط امام نیست.
 حسین فدایی نماینده تهران و از چهره‌های شاخص فراکسیون اصولگرایان مجلس در حاشیه جلسه علنی امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: عملکرد جریانی که با شعار خط امام و ارزشها و انقلاب خود را در داخل مجموعه نظام تعریف می‌کرد، خلاف اعتقادات و مواضعش بود.
وی که در پاسخ به سوالی در خصوص مرز‌بندی گروه‌های سیاسی کشور بعد از انتخابات دهم سخن می‌گفت افزود: اگر این مسیر ادامه پیدا کند جریان مذکور پیش از بیش با مجموعه نظام و اعتقادات خود زاویه پیدا خواهد کرد.
خبرنگاری از نماینده تهران سوال کرد آیا حمایت بیت امام و شخص سید‌حسن خمینی از این جریان نمی‌تواند ملاکی برای وابستگی این جریان به نظام باشد به وی پاسخ داد نسل حمایت از اصل یک عقیده دلیل نمی‌شود چرا که خود ما نیز از خیلی از مسائل و نگرش‌ها حمایت می‌کنیم که اینها ناشی از تفاوت سلایق و دیدگاه‌ها در حوزه سیاسی است و مهم این است که رفتارها منجر به ساختارشکنی و قانون‌شکنی نشود.
فدایی افزود: اینکه چرا سید‌حسن خمینی از یک جریان حمایت می‌کند خود وی باید پاسخ دهد اما ایشان شاخص نیست بلکه شاخص سیره و روش امام (ره) و قانون اساسی و دیدگاه‌های رهبر معظم انقلاب است که به عنوان مسیری تثبیت شده است.
وی در پایان تاکید کرد: حضرت امام هرگز ساختارشکنان و کسانی که قانون را زیر پا می‌گذاشتند و مقابل رأی ملت می‌ایستند را تایید نفرمودند.