حسین شریعتمداری: هر پیشنهادی غیر از محاکمه سران فتنه‌های اخیر دور زدن قانون است
ساعت ٥:٤۳ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٧/۱٢ : توسط : حسینی

خبرگزاری فارس: مدیر مسئول روزنامه کیهان گفت: هر پیشنهاد و اقدامی غیر از محاکمه و مجازات سران فتنه‌ها و آشوب های اخیر مصداق دور زدن قانون و بی توجه ای به آن است.


به گزارش خبرنگار سرویس "فضای مجازی " خبرگزاری فارس، حسین شریعتمداری در گفتگو با سایت "موج قانون " تاکید کرد: سران فتنه‌های اخیر نباید تحت هیچ شرایطی از اجرای قانون مصون بمانند و هر پیشنهادی به غیر از اجرای صریح قانون در رابطه با سران اغتشاشات اخیر از نظر ملت ایران قابل قبول نیست.
وی ادامه داد: ملت هوشیار و مومن ایران اسلامی در احقاق حق خودشان از سران فتنه‌های اخیر جدی و ثابت قدم هستند و مسئولان قضایی باید در این رابطه بدون توجه به هر پیشنهاد و هیاهوهای سیاسی مجرمان را به سزای اعمال خودشان برسانند.
کارشناس مسائل سیاسی ادامه داد: هیچ کس نمی‌تواند حق ملت ایران را نادیده بگیرد. افرادی که این روزها سخن از حکمیت می‌زنند به استیفای حقوق پایمال شده ملت ایران توجهی ندارند و تنها قصد دارند به اهداف حزبی و سیاسی خودشان دست پیدا کنند.
شریعتمداری گفت: شاید بتوان حوادث بعد از انتخابات ریاست جمهوری را یک موهبت الهی تبیین کرد، موهبتی که باعث شد عوامل فتنه که شاید طی چند سال گذشته در مراکز قدرت نقش آفرینی می‌کردند به خوبی شناسایی شده و تصفیه شوند.
وی تاکید کرد: عوامل اصلی فتنه‌های اخیر قدرت و نظام و هوشیاری ملت ایران را نادیده گرفته بودند اما زمانیکه قصد داشتند فتنه شوم خودشان را به فعل برسانند با سدی مستحکم و ناگسستنی از سوی ملت و نظام روبرو شدند.
شریعتمداری ادامه داد: سران آشوب‌های اخیر دیگر نزد ملت ایران هیچ اعتبار و منزلتی ندارند و باید گفت که تاریخ مصرف آنها به پایان رسیده است و به نوعی شکست خودشان را از زبان دیگران به طور صریح و نهان بیان می‌کنند.
مدیر مسئول روزنامه کیهان گفت: شعار نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران ماهیت اصلی سران اغتشاشات را روشن کرد این شعار از سوی عوامل صهیونیستی تعریف شده بود که سران آشوب‌های اخیر نیز با حمایت از این شعار وابستگی خودشان را به صهیونیست‌ها نشان دادند.
شریعتمداری در خاتمه خاطرنشان کرد: خواست ملت ایران محاکمه عوامل اصلی آشوب‌های اخیر است و می‌طلبد که دستگاه قضایی بدون تسامح و اغماض در این رابطه وارد عمل شده و قانون‌شکنان را به سزای اعمال خودشان برساند.