موسوی 23 خرداد با چه کسانی جلسه مشترک گذاشت؟
ساعت ۱:٢٤ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٧/۱٢ : توسط : حسینی

یک عضو جبهه دوم خرداد جلسه 23خرداد موسوی و دوتن از همپیمانانش را آغاز تلاش برای پروژه اغتشاشات اخیر خواند.

به گزارش«جوان آنلاین»،یک متهم پرونده کودتای مخملی درجریان اظهاراتش در خصوص اغتشاشات بعد از انتخابات ریاست جمهوری گفت:شنبه پس از انتخابات یعنی 23 خرداد موسوی با حضور در خانه یکی از همپیمانانش جلسه ای سه نفره را با حضور خود،«س.م.خ» و «ع.ه» برگزار می کند.دراین جلسه حامیانش ضمن حمایت بسیار جدی از وی خواستار ماندن در عرصه برای بیان اعتراضات تاکید کرده و تصریح کرده اند با وارد آمدن فشار می توان امتیازات لازم را بدست آورد.
این متهم پرونده کودتای مخملی سپس به نقل از «س.م.خ» می گوید:در این جلسه ضمن تماس با قم تاکید شد به سراغ برخی از چهره های روحانی و سیاسی و با نفوذ رفته و از آنان برای مخالفت با نتایج انتخابات بیانیه و و اطلاعیه گرفته شود.بعد این تماس آقای «ی.ص» سریعا با ما تماس گرفته و گفته بود روی من حساب باز کنید.
این عضو موثر جبهه دوم خرداد در ادامه گفت پس از این جلسه بود که «س.م.خ» بلافاصله به مجمع روحانیون مبارز رفت و درآنجاضمن بررسی موضوع انتخابات اعضای مجمع را ترغیب به صدور بیانیه برای ابطال انتخابات کرد.
وی درخاتمه باردیگر جلسه 23 خرداد را آغازگر آشوب های پس از انتخابات عنوان کرد و گفت این مساله نشان داد که میرسیحن تا چد تحت تاثیر توهمی که همپیمانانش به وی می دادند قرارگرفته بود.