تشکیل ستاد بررسی ابعاد جنگ نرم در کشور
ساعت ۱:۱٩ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٧/۱٢ : توسط : حسینی

رییس ستاد تبلیغات دفاعی کشور از تشکیل ستاد بررسی ابعاد" جنگ نرم "توسط ستاد کل نیروهای مسلح خبر داد .

سردار سرتیپ پاسدار سید مسعود جزایری که امروز در حاشیه برگزاری نشست کمیته علمی این ستاد سخن می گفت، با اعلام مطلب فوق ادامه داد: دشمنان ایران اسلامی ، پس ازسالها ناتوانی در عرصه جنگ سخت بر علیه ملت مسلمان و دلیر ایران ، به جنگ نرم روی آورده اند تا بلکه از این طریق بتوانند به اهداف شوم خود دست یابند.
معاون فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح ،نخبگان را در اولویت اول جامعه مخاطبان دشمن در جنگ نرم دانسته و یادآور شد: آنها تلاش دارند با ایجاد تشکیک در مبانی و آرمان های انقلاب ، شعارهای به ظاهر جذاب خود را جایگزین شعور، اندیشه و باور جامعه نخبگی کشور کنند.
سردار جزایری با اعلام این که برای پیروزی در جنگ نرم نیازمند همکاری و همفکری اندیشمندان وپیشروان جامعه هستیم گفت :به فضل الهی در این عرصه نیز با وحدت و همدلی نخبگان ، مردم و مسئولان ، دشمنان راهی به پیش نخواهند برد.
وی تشکیل ستاد بررسی ابعاد جنگ نرم توسط معاونت فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح را فرصت مناسبی برای تبادل دانش و تجارب اساتید و فرهیختگان کشور در این حوزه دانست و افزود : برگزاری سلسله هم اندیشی های" جنگ نرم" تا پایان سالجاری نیز موجب خواهد شد آخرین دستاوردهای علمی و عملی اندیشمندان داخلی در حوزه جنگ نرم تبادل شود.
سردار جزایری از همکاری بیش از یکصد نفر از نخبگان علمی و فرهنگی با این ستاد خبر داد و افزود :این هم اندیشی ها با مشارکت دستگاه های مختلف اجرایی و دانشگاه ها برگزار خواهد شد.