ثمره هاشمی: اخلال اقتصادی ترفند جدید مخالفان نظام است
ساعت ۱۱:٠۸ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٧/۱۱ : توسط : حسینی
دستیار ارشد رییس جمهور "ایجاد اخلال اقتصادی" را مهمترین ترفند جدید مخالفان نظام جمهوری اسلامی دانست و گفت: بعضی از سران مخالف بعد از آشوب های اخیر نشستند و گفتند که ایجاد اخلال اقتصادی در بخش‌های مختلف مانند صنعت، کشاورزی و امور بانکی می تواند در نظام خلل ایجاد کند.

به گزارش ایرنا، سیدمجتبی ثمره هاشمی عصر شنبه در "گردهمایی بزرگ ستاد هماهنگی حمایت‌های مردمی دکتر احمدی نژاد" در کرمان افزود: مردم ایران بر خلاف آنچه که آنان می خواهند در صحنه هستند و همه دنیا می دانند که ملت ایران امروز پیروز و اقتدارش چند برابر شده است.
وی وحدت را از رموز موفقیت مردم ایران در انتخابات اخیر دانست و گفت: عده ای نمی خواهند این وحدت وجود داشته باشد لذا باید مراقب بود.
ثمره هاشمی تحقق عدالت را از شعارهای دولت اسلامی عنوان و بیان کرد: امروز اگر این شعار در کشور عنوان می شود، برگرفته از آرمان‌های بزرگ امام(ره) است که باید محقق شود.
وی تشکیل جامعه اسلامی به عنوان یک الگو را از وظایف امت اسلامی دانست و افزود: یکی از وظایف امروز ما حرکت به سمت جامعه نمونه است تا این جامعه مقدمه ای برای جامعه مهدوی باشد.
دستیار ارشد رییس جمهور ادامه داد: اکنون که در اول راه هستیم باید بر اساس ظرفیت‌های ایجاد شده فعالیت‌ها را برای عمران و آبادانی کشور بکار گرفت.
ثمره هاشمی گفت: امروز ملت ایران در بالاترین سطح عزت قرار دارد و در واقع ملت ایران امروز پرچمدار توحید، عزت و عدالت است.
وی در ادامه با اشاره به ادعاهای سه رییس جمهور آمریکا، فرانسه و انگلیس درباره کتمان تاسیس مرکز هسته ای قم توسط ایران افزود: این ادعا یک افتضاح سیاسی برای آنها بود زیرا رییس جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد که چند ماه قبل این موضوع را به آژانس اعلام کرده ایم و آژانس نیز با صدور اطلاعیه در این باره از ایران قدردانی کرد.
او ادامه داد: با این وجود همین افراد بدون آگاهی و یا با غرض قصد داشتند این موضوع را دست‌آویزی برای محکوم کردن ایران به پنهانکاری قرار دهند.
ثمره هاشمی به سفر اخیر رییس جمهور به نیویورک نیز اشاره و بیان کرد: در مجموع در نیویورک سه توطئه توسط دشمنان برای دولت ایران در دستور کار قرار گرفته بود.
وی پرسش‌های هدفمند از رییس جمهوری اسلامی ایران درباره موضوع هولوکاست، تجمع افراد جریان سبز در برابر سازمان ملل و موضوع تاسیس مرکز فعالیت هسته ای در قم را از توطئه های دشمنان در سفر رییس جمهور به نیویورک برشمرد که خوشبختانه تمامی این توطئه ها به بن بست کشیده شد.
او سفر رییس جمهور به نیویورک را خوب ارزیابی کرد و ادامه داد: قدرت ملت ایران قدرت بالایی است و رییس جمهور پرچمدار عزت و عدالت در دنیا بود.
دستیار ارشد رییس جمهور همچنین با اشاره به حضور حداکثری مردم استان کرمان در دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: مشارکت 87 درصدی و رای 78 درصدی مردم کرمان به دکتر احمدی نژاد نشانه درایت و هوشمندی و پرچمداری عدالت، ولایتمداری، عزت خواهی و عزت جویی و فرهیختگی مردم کرمان است