انبارلویی:میرحسین موسوی به جرم اقدام علیه امنیت ملی محاکمه شود
ساعت ٦:٢۱ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٧/۱۱ : توسط : حسینی
رییس مرکز سیاسی حزب موتلفه اسلامی گفت: دستگاه قضایی کشور باید میر حسین موسوی را به جرم اقدام علیه امنیت ملی محاکمه کند.
محمد کاظم انبارلویی در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت:هر فردی در هر جایگاهی اگر مرتکب اعمال مجرمانه شود باید از سوی دستگاه قضایی محاکمه شود ، میر حسین موسوی نیز بعد از انتخابات ریاست جمهوری با انتشار بیانیه های تحر یک آمیز در جهت ضربه زدن به پیکره نظام مقدس جمهوری اسلامی گام برداشت و حالا نیز باید از سوی مراجع قضایی مورد بازخواست و محاکمه قرار بگیرد.
این کارشناس مسائل سیاسی اضافه کرد: محاکمه میر حسین موسوی مطالبه تمام ملت ایران است و باید این فرد به سزای اعمال آشوب طلبانه خودش برسد ، میر حسین موسوی بعد از انتخابات با تحریک مردم اقدام به اردوکشی های خیایانی کرد.
انبارلویی گفت: میر حسین موسوی بعد از انتخابات با عملکرد نامتعارف و آشوب طلبانه خود همچون تشویش اذهان عمومی، نشر اکاذیب و اقدام علیه امنیت ملی در پی ایجاد تنش و آشوب در جامعه برآمد.
این کارشناس مسائل سیاسی افزود: دستگاه قضایی کشور با برگزاری 5 جلسه از محاکمه سردمداران آشوبهای اخیر نشان داد که در جهت محاکمه عوامل آشوب ثابت قدم است و رویه ای مناسبی را در پی گرفته است.
وی در خاتمه گفت: معتقدم که حالا نوبت به محاکمه دانه درشت ها رسیده است، میر حسین موسوی به عنوان اصلی ترین فرد که نقش اساسی در هدایت اغتشاشات اخیر داشته است باید هر چه زودتر با حضور در دادگاه صالحه مورد محاکمه قرار بگیرد.