بسیجیان و آحاد مختلف مردم ایران باید هوشیار و بیدار باشند
ساعت ٦:٠۳ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٧/۱۱ : توسط : حسینی

خبرگزاری فارس: فرمانده سپاه ‌‌‌زنجان با اشاره به نقشه‌های شوم دشمنان در براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران گفت: امروز بسیجیان و آحاد مختلف مردم ایران باید هوشیار و بیدار باشند.


مجید ارجمند‌فر امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در ابهر با تجلیل از جایگاه شامخ شهدای 8 سال دفاع مقدس اظهار داشت: بسیجیان همواره نشان داده‌اند که مردانه در برابر توطئه‌های دشمنان این مرز و بوم ایستاده‌اند.
وی با اشاره به نقشه‌های شوم دشمنان در براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: امروز بسیجیان و آحاد مختلف مردم ایران باید هوشیار و بیدار باشند و توطئه‌های دشمنان را نقش بر‌آب کنند.
فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان در ادامه تصریح کرد: با هوشیاری، وحدت و همدلی مردم ایران، تبلیغات دشمنان قسم خورده این نظام هیچگونه تاثیری بر نظام و انقلاب ما ندارد و دشمنان را با شکستی تلخ مواجه می‌کند.
وی با بیان اینکه توطئه‌های دشمنان ‌علیه نظام جمهوری اسلامی ایران پس از برگزاری دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بر همگان آشکار شد، بیان داشت: با این وجود ملت ایران با هوشیاری و بیداری تمام‌ نقشه‌های آنان را نقش بر آب کرد و بار دیگر وحدت ملت ایران به همگان نشان داد.
ارجمند‌فر در ادامه افزود: مردم ایران با پیش آمدن حوادث پس از انتخابات پشت سر ولایت حرکت کردند و با اتحاد و همدلی خود در دفاع از آرمان‌های امام و شهدا، حوادث پس از انتخابات را با پیروزی پشت سر گذاشتند.
وی با اشاره به نقش ولایت‌فقیه در پیشبرد اهداف نظام جمهوری اسلامی ایران خاطر نشان کرد: در حوادث پس از انتخابات تنها ولایت‌فقیه بود که ما را از بحران نجات داد که نقش ولایت‌فقیه در توسعه و تعالی کشور ایران بر کسی پوشیده نیست.
فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) زنجان در پایان افزود: نخبگان و خواص باید درصدد وحدت و همدلی مردم گام بدارند چرا که امروز هدف اصلی دشمن حذف ولایت‌فقیه، حذف خبرگان و ارکان نظام است که با این اوصاف هوشیاری مردم پیش از گذشته احساس می‌شود.