ماینده ولی فقیه: دانشگاه ها حیات خلوتی برای پیاده کردن اهداف براندازی نیست
ساعت ٥:٢۳ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٥/٢٦ : توسط : حسینی
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها تاکید کرد: عده ای احساس نکنند که دانشگاه ها حیات خلوتی برای پیاده کردن اهداف براندازی نظام است .

حجت الاسلام "محمد محمدیان" در مراسم اختتامیه دهمین نشست سالانه اتحادیه انجمن اسلامی دانشجویان مستقل سراسر کشور با اشاره به اینکه دشمنان نظام همیشه نقاب هایی به چهره زده اند و خود را دوستان ما معرفی می کنند تاکید کرد: امروز دیگر نباید منافقین را منافق بنامیم بلکه آنان محارب و معارض با نظام هستند.
وی گفت: منافقین تا سال 60 منافق بودند ولی از سال 60 به بعد که درگیری با نظام را آغاز کردند محارب و معارض با نظام شدند و دیگر نباید آنان را با نام منافق بنامیم.


**عده ای در دانشگاه ها قطب نمای دلشان به سمت قبله کاخ سفید است
وی با اشاره به اینکه هم اکنون به دانشگاه ها دو نگاه واقعیتی و ساختگی وجود دارد گفت: نگاه واقعی به دانشگاه ها این است که دانشگاه های ما مملو از متدینین و معتقدان به نظام است ولی متاسفانه عده ای با نگاه ساختگی می خواهند دانشگاه ها را در نقطه مقابل این واقعیت جلوه دهند.
وی با تاکید بر اینکه عده ای در دانشگاه ها قطب نمای دلشان به سمت قبله کاخ سفید است تاکید کرد: این افراد با نگاه ساختگی می خواهند دانشگاه ها را منحرف کنند.
محمدیان افزود: واقعیت امر این است که جریان عمومی دانشگاه های ما یک جریان ارزشی، وفادار و دلبسته به نظام است.
وی افزود: ما امروز در دانشگاه هایمان نیروهایی داریم که به دلیل اعتقاداتشان از جان خود نیز مایه گذاشته اند.


**فضای ترم آینده دانشگاه ها ،فضای مطالبه گری از کسانی است که شبهه افکنی کردند
وی اظهار داشت: متاسفانه در انتخابات اخیر عده ای با بی اعتنایی به آرای مردم سعی کردند که انتخابات را زیر سوال ببرند.
وی تاکید کرد:در ترم آینده دانشگاه نیروهای انقلابی پرچم مطالبه گری را بر می افشانند و قاطعانه بر گفتمان اصولگرایی تاکید می کنند.
وی اظهار داشت:امروز به افرادی که با اغتشاشات در انتخابات سعی داشتند از نظام انتقام بگیرند می گوییم که مگر جرم مردم چه بود که شما این کارها را انجام دادید؟ مگر در انتخابات بنا بود که هر طور که شما می خواهید مردم رای دهند؟
وی اظهار داشت: اگر بنا بود انتخابات همان گونه که آنان می خواستند پیش بروند این دیگر انتخاب نیست بلکه آغاز استبدادی ننگین است که بدتر از چکمه های رضاخانی است.
وی اظهار داشت: مردم در طول 30 سال گذشته مجددانه آرمان های انقلاب را پیگیری کردند، این مردم هزینه ها دادند امکان ندارد که آنان به بیگانگان اجازه دهند که انقلاب را از آنان بگیرند.
محمدیان گفت: مردم ایران به حد کافی زهر بیگانگان را چشیده است و امروز جریان دانشجویی جریان مطالبه گراست و فضای ترم آینده دانشگاه ها به فضای مطالبه گری تبدیل می شود.این مطالبه گری از کسانی خواهد بود که در انتخابات شبهه افکنی کردند.

**دانشگاه ها حیات خلوتی برای پیاده کردن اهداف براندازی نظام نیست
محمدیان تاکید کرد:فضای دانشگاه ها باید از دو جهت و گروه پاک شود نخست از کسانی که می خواهند دانشجو به عنوان پیاده نظام احزاب سیاسی در دانشگاه ها فعالیت کند و دوم کسانی که با آمدن به فضای دانشگاه ها دانشجویان را مورد ضرب و شتم قرار دادند.
محمدیان با اشاره به اینکه در این انتخابات عده ای از احساسات پاک دانشجویان سوء استفاده کردند گفت: آنان می خواستند از دانشجویان به برای تضعیف نظام استفاده کنندو زمانی که دیدند این افراد این کار را انجام نمی دهند به ضرب و شتم آنان روی می آوردند.
وی تاکید کرد: امروز می گوییم ما از این افراد طلبکار هستیم ،امروز می گوییم عده ای احساس نکنند که دانشگاه ها حیات خلوتی برای پیاده کردن اهداف براندازی نظام است.