جریان شکست خورده در انتخابات قصد غبارآلود کردن دانشگاه را دارد
ساعت ۱٢:۱٤ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٧/۱٠ : توسط : حسینی

خبرگزاری فارس: عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: جریان شکست خورده بعد از انتخابات قصد دارد فضای دانشگاه را غبار آلود کند تا بتواند به مقاصد خود برسد.


حجت الاسلام و المسلمین سید علی میرخلیلی نماینده مردم میناب در گفت‌و‌گو با خبرنگار سیاسی باشگاه خبری فارس «توانا» اظهار داشت: متاسفانه با بازگشایی دانشگاه ها شاهد بودیم که هنوز عده‌ای مغرض قصد دارند با تحریک دانشجویان و احساسات جوانان اوضاع جامعه را ناامن جلوه دهند تا بتوانند برنامه‌های دشمنان در کشور را پیاده کنند.
وی گفت: مسئولان باید با تدبیر و اندیشه ای پخته شده اجازه این تحرکات را به کسی ندهند و دستیابی به این مهم جز با برنامه‌ریزی و همفکری تمام دانشجویان و دانشگاهیان امکان‌پذیر نیست.
میرخلیلی با اشاره به اینکه باید هر چه سریعتر راهی برای جلوگیری از به التهاب کشاندن دانشگاه‌ها پیدا کرد، ابراز داشت: در شأن دانشجو و دانشگاه‌های کشور ما نیست که بخواهند با شعارهای نامناسب و زننده فضای علمی دانشگاه‌ها را آلوده کنند و البته این روند تنها توسط عده‌ای اخلال گر در دانشگاه‌ها دنبال می‌شود که این عده اخلال‌گر در همه جا هستند و تنها با برخورد قانونی می توان جلوی این عده را گرفت.
نماینده مردم میناب در ادامه به لزوم برخورد مناسب با فریب خوردگان و کسانی که بازیچه دست بیگانگان می شوند تاکید کرد و اظهار داشت: اکثریت قاطع دانشجویان که مخالف تشنج در دانشگاه هستند باید با عکس العمل منطقی و مناسب طرف مقابل خود را به آرامش و طرح مباحث علمی و آکادمیک دعوت کنند.
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: باید برای جلوگیری از ادامه این روند و تلاش عده‌ای برای ناآرام جلوه دادن اوضاع کشور این مسئله از سر چشمه اصلی آن حل شود و سران اصلی اغتشاشات هر چه سریعتر به مجازات و سزای اعمالشان برسند.
وی تاکید کرد جمهوری اسلامی کشوری مقتدر است و نقشه های تفرقه‌افکنانه دشمنان نمی‌تواند اخلالی در روند برنامه‌های کشور ایجاد کند.