مرجع مارکسیست ها و لامذهبها اول کاظمینی بروجردی، دوم منتظری!
ساعت ٧:۳٢ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٧/٩ : توسط : حسینی

یک سایت نشاندار الحادی و ضددین، به استناد اظهارات حسین بشیریه(مقیم آمریکا) از آقای منتظری به عنوان رهبر معنوی یاد کرد. «سکولاریسم نو» که مواضعی هتاکانه و کاملا ضددینی - حتی نسبت به پیامبر و اهل بیت علیهم السلام- دارد با استثنا کردن منتظری نوشت: اپوزیسیون جمهوری اسلامی برای وی نوعی مرجعیت فکری و سیاسی قائل است. اخیرا موسوی و کروبی هم نامه هایی به وی نوشته اند و این در حالی است که چپ سنتی ]راست آمریکایی[ از فاش و رسانه ای شدن ارتباط با آیت الله منتظری خودداری می کردند.
این سایت هتاک در عین حال اطلاق رهبری معنوی را برای منتظری طاقت نیاورد و در مطلب دیگری از منتظری خواست به خاطر این که سابقا دین را از حکومت و سیاست جدا نمی کرده، طلب بخشش کند. سکولاریسم نو افزود: ما در برابر خطای آقای منتظری بی رحمیم.
نویسنده لائیک سکولاریسم نو با تاکید بر انکار خدا(!) نوشت: در سیاق روحانیون فقط یک شخصیت پارسا داریم و آن سید حسین کاظمینی بروجردی ]فالگیر کلاهبردار و دستگیر شده[ است که صراحتا جدایی دین و سیاست را مطرح کرده و بر شخصی بودن وجدان دینی تاکید دارد. بقیه مانند منتظری و کروبی و خاتمی به صورت دو پهلو و به زبان سوسک(!) سخن می رانند.