جایزه حقوق بشر برای ملک عبدالله و 3 تن از عناصر ضدانقلاب!
ساعت ۱٢:٥٩ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/٧/٩ : توسط : حسینی

بنیاد راه اندازی شده از سوی لخ والسا (از مهره های آمریکایی کودتای مخملین در لهستان) جایزه خود را به سه تن از عناصر ضدانقلاب اختصاص داد.
این بنیاد اعلام کرد جایزه حقوق بشر 140هزار دلاری (100هزار یورویی) خود را مشترکا به رویا و لادن برومند و شادی-ص اختصاص می دهد. بنیاد لخ والسا سال گذشته، اولین جایزه حقوق بشر خود را به ملک عبدالله پادشاه عربستان- شریک جنایات اسرائیل و آمریکا در کشورهای فلسطین، لبنان، عراق و افغانستان- اهدا کرده بود.
اعضای کمیته جایزه بنیاد یاد شده را برنارد کوشنر وزیر خارجه بدنام فرانسه، و اسلاو هاول (مهره آمریکایی چک تبار) و ولادیسلاویو بارتوژیوسکی (وزیر خارجه سابق لهستان) تشکیل می دهند.
لادن و رویا برومند فرزندان عبدالرحمن برومند هستند. نامبرده از اعضای مرکزیت گروهک جبهه ملی بود که پس از کودتای 28مرداد با شاپور بختیار دوستی صمیمانه برقرار کرد. سرسپردگی نامبرده به آمریکا و رژیم پهلوی و عنادش با انقلاب اسلامی به حدی بود که در ماههای پایانی عمر رژیم طاغوت، از میان جبهه ملی و بختیار، دومی را برگزید. در آن ایام جبهه ملی برای حفظ ظاهر، خود را انقلابی نشان می داد و عضویت بختیار را به خاطر پذیرفتن نخست وزیری شاه لغو کرده بود. برومند در واکنش به این لغو عضویت ظاهری اعلام کرد از جبهه ملی کناره می گیرد.
پس از فرار بختیار از کشور و تشکیل گروهک موسوم به نهضت مقاومت ملی نیز، برومند خانه خود در پاریس را در اختیار وی قرار داد و به عنوان رئیس هیئت اجرایی نهضت کذایی انتخاب شد. برومند در سال 70 در پاریس کشته شد و 10سال بعد فرزندان وی بنیادی به نام وی تاسیس کردند.
از سوی دیگر شادی- ص از عناصر لائیکی است که در پروژه های ضد دینی و فمینیستی مورد استفاده صاحبان پروژه قرار می گیرد.
گفتنی است جایزه هایی نظیر جایزه والسا صرفا جنبه نمادین و تبلیغاتی دارد و پول هایی که در این زمینه بین عناصر ضدانقلاب توزیع می شود، معمولا پنهان می ماند.