کار جنبش بی پد رهمان روز اول به لودگی کشید!
ساعت ۱٢:٥٦ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/٧/٩ : توسط : حسینی

«جنبش دانشجویی بی پدر شد». این عنوانی بود که گروهک فدائیان خلق با افتخار، به تجمع چند ده نفره شماری از عناصر وابسته به چپ های مارکسیستی (آمریکایی) در دانشگاه تهران اطلاق کرد.
سایت اخبار روز وابسته به گروهک مذکور نوشت: جنبش دانشجویی از 6مهر 88 بی پدر شد. این جنبش بعد از یک کشاکش درد آور پدران و قیمان خود را کشت. این تجربه ای شیرین است. دفترتحکیم و انجمن های اسلامی حتی در حد یک شبح وجود ندارند. جنبش بی پدر شده است. رها شده، پدرسالاری و مردسالاری مرده است. این جنبش زنانه تر از همیشه است. 80-70درصد آنها به جرأت زن بودند، دخترانی نه تنها زیبا و شیک پوش بلکه جسور. دخترانی که دیروز از دیوار راست خانه شان بدون هراس از پدرشان بالا می رفتند و امروز از نرده های دانشگاه بالا می رفتند. آنها قبلاً پدرهای خود! را در خانه کشته اند. این جنبش بی پدرتر از همیشه است]!![
گرفتن ژست استقلال و رهایی و سلب مسئولیت از نفوذی های جریان چپ مارکسیستی (آمریکایی) در تحکیم، حرف زیادی است و سرکردگان این جریان در خارج آشکارا در رسانه های آمریکایی و انگلیسی به پادویی و عملگی تبلیغاتی مشهورند. بی پدری گروهک کذایی البته از آن جهت که گروهک های التقاطی مختلفی از سلطنت طلب و منافقین خلق گرفته تا فدایی خلق و مشارکت و... قابل تامل است.
در این میان آنچه بامزه تر ازهمه است این که، این جنبش چند ده نفره به اصطلاح بی پدر (چپ لائیک و آمریکایی) از جمله شعار می داده اند «مجتهد واقعی- منتظری، صانعی»، «یاحسین، میرحسین» و «کروبی دستگیر بشه، ایران قیامت میشه»!!