در آخرین نشست حلقه فکری سازمان آشوب چه گذشت؟
ساعت ۱٢:٢٧ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/٧/٩ : توسط : حسینی

طراحان اصلی اغتشاشات سیاسی و انتخاباتی، ایجاد اختلال در نظام اقتصادی کشور را در دستور کار خود قرار داده اند.

به گزارش ایرنا، اعضای حلقه فکری سازمان آشوب که تا کنون از دستگیری و برخورد قضایی مصون مانده اند در آخرین نشست محفلی شان در یکی از مجموعه های ورزشی تهران با اذعان بر بی فایده و پرهزینه بودن تحرکات خیابانی تصمیم گرفتند، ضمن پایان دادن به مانورهای بی نتیجه خیابانی، به عرصه فعالیت سیاسی و اقتصادی بازگردند و اهداف براندازانه خود را عمدتا در حوزه اقتصادی دنبال کنند.
در این نشست تصریح شد، از آنجایی که تغییر فاز فعالیت با آرام شدن فضا ممکن است، لذا طی یک تقسیم کار میان اعضا قرار شد برخی از آنها با ایجاد تماس و ارتباط با مسئولان نظام به ترمیم چهره خود و بازسازی اعتبار سیاسی تشکل های متبوع شان بپردازند و در سخنرانی ها، مصاحبه ها و بیانیه های جدید خود از ادبیات و واژه های پسندیده و محترمانه درباره مقامات نظام بهره گیرند.
برخی دیگر از اعضای حلقه فکری سازمان‌ آشوب نیز مامور شدند تا ضمن بررسی ظرفیت های اقتصادی کشور، مجموعه ای از کلان سرمایه داران را که در حوزه های اقتصادی و صنعتی فعالند، گرد هم آورند و آنها را برای اجرای پروژه اختلال در نظام اقتصادی و بازرگانی کشور توجیه و سازماندهی کنند.
در نشست محفلی مذکور بر اثرگذاری تشدید تحریم های آمریکا و غرب علیه ایران اسلامی اظهار امیدواری شد.
جلسات اعضای این محفل در جریان آشوب ها در منازل افراد مذکور در محله جماران تهران برگزار می شد و اخیرا در رستورانها و مراکز تفریحی برگزار می شود.