سردار ذوالقدر: نفاق چهره مسلحانه به خود گرفت و در مقابل جمهوری اسلامی ایستاد
ساعت ٧:٤۱ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٧/۸ : توسط : حسینی
جانشین فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) با اشاره به جریان نفاق در جریان انقلاب اسلامی و حوادث اخیر پس از انتخابات دوره دهم ریاست جمهوری ، اظهار داشت: نفاق چهره مسلحانه به خود گرفت و در مقابل جمهوری اسلامی ایستاد.

سردار سرتیب "احمد ذوالقدر" با حضور در غرفه خبر و اطلاع رسانی نمایشگاه یاد یاران و در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در دوران دفاع مقدس هم از این فضاها داشتیم و پس از پیروزی انقلاب اسلامی هم شاهد بودیم، هر چه حزب فعال بود در تهران فعالیت خود را آغاز کرد.
وی افزود: در طول انقلاب اسلامی همه نوع گفتمان، ایده و حرف گفته شد، اما مردم به مرور زمان راه درست را تشخیص دادند و مقاومت هایی هم در بخش هایی صورت گرفت.
سردار ذوالقدر گفت: ما باید در شرایط سخت و دشوار پشتیبان ولایت فقیه باشیم تا به این مملکت آسیبی نرسد.
جانشین فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) مبارزه با استکبار و حمایت معنوی از محرومین را مهمترین خط مشی جمهوری اسلامی نامید و افزود: امام راحل فرمودند "صدور انقلاب" و عده ای فکر کردند که یک چیز مادی درست بشود و صادر شود در صورتی که این ایده و فکر انقلاب اسلامی بود که به لبنان، فلسطین و خیلی کشورهای آزاد رسید.
سردار ذوالقدر با تاکید بر این که باید مراقب باشیم تا این وحدت و یکپارچگی ملی دچار آسیب نشود، اظهار داشت: حضرت امام راحل فرمودند اگر یک روزی آمریکایی ها و اروپایی ها از ما تعریف کردند باید بدانیم چیزی پشت صحنه است و نباید به سادگی از این موضوع بگذریم.
جانشین فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) آرمان‌های امام راحل را آزادی خواهی در چارچوب قانون اساسی نامید و افزود: امام فرمودند "جمهوری اسلامی نه یک کلمه کم، نه یک کلمه زیاد".
وی افزود: این که پشتیبان ولایت فقیه باشیم تا به این مملکت آسیبی نرسد به پشتیبانی در شرایط سخت برمی گردد.
سردار ذوالقدر با تاکید بر روشنگری و آگاه سازی مردم افزود: ما باید ببنیم حوادث اخیر چه ضررهایی را برای ما داشت. سه ماه قبل از این هر اخباری را رصد می کردیم امیدی به ملت می داد، در بحث انرژی، نانوتکنولوژی، پزشکی، ماهواره امید و... و نباید امروز اخبارمان به گونه ای باشد که خودمان را به خودمان مشغول کند.
وی افزود: ما باید راهمان را ادامه دهیم و یکی از اولویت هایی که مقام معظم رهبری به آن تاکید دارند ادامه راه علمی است و اکنون دنیا از علم ما می ترسد و جوانان ما دارای هوش بالایی هستند و ما شاهد هستیم که بعد از دفاع مقدس با وجود این همه تحریم چه پیشرفت‌هایی داشتیم و کشور اکنون با سال 58 قابل مقایسه نیست.
سردار ذوالقدر با بیان این که بهترین راه بیان، افشا گری، راه امام را درست نشان دادن و درست نشانه گرفتن است، افزود: خیلی ها ممکن است حمایت از امام راحل را به زبان بگویند اما راه امام روشن است و امام مشت گره کرده را به ما یاد داد و این یک علامت و نشانه است که نباید اتحاد جمعی ما از بین برود.
جانشین فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) با بیان این که یکی از ویژگی های انقلاب اسلامی حمایت معنوی از تمامی مستضعفین است، اظهار داشت: این که عده ای بگویند "نه غزه و نه لبنان" یک شعار انحرافی است چرا که ما مسلمانیم و هر جا که ندای "یا مسلم" بلند شود ما باید حمایت کنیم.
گفتنی است نمایشگاه یاد یاران به مناسبت سالگرد هشت سال دفاع مقدس در پادگان امام حسن (ع) واقع در خیابان شهید دوران به مدت 10 روز برپا شده است.