شکست‌خوردگان انتخابات به دنبال هرج و مرج در دانشگاه‌ها هستند
ساعت ٧:٢٧ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٧/۸ : توسط : حسینی

خبرگزاری فارس: نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: شکست‌خوردگان انتخابات به دنبال به هرج و مرج کشیدن دانشگاه‌ها هستند.


به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی سپاه عاشورا، آیت‌الله محسن مجتهد شبستری در دیدار مسئولان بسیج دانشجویی دانشگاه‌های تبریز گفت: معرفت و اطاعت از ولی فقیه تنها راه استقامت در صراط مستقیم است.
وی ضمن تاکید بر حفظ و هوشیاری و مقابله با جنگ نرم و رسانه‌ای دشمنان اظهار داشت: دشمنان قسم خورده خارجی و داخلی نظام، چشم دیدن پیشرفت‌های علمی جوانان ایران اسلامی را نداشته و با توجه به شکست مفتضحانه در انتخابات اخیر دست از شیطنت نکشیده و به دنبال هرج و مرج کشیدن دانشگاه‌ها هستند ولی با توجه به آگاهی مردم و دانشجویان عزیز این نقشه شوم آنها بار دیگر نقش بر آب خواهد شد.
امام جمعه تبریز در ادامه ضمن اشاره به مردودی برخی چهره‌های سیاسی در حوادث اخیر گفت: با گذشت زمان باطن عده‌ای که ادعای پیروی از خط امام (ره) را داشتند آشکار شده و با توجه به معلوم شدن دروغ‌پردازی‌ها و سناریوسازی‌هایشان روز به روز جایگاه کذایی خود را در بین مردم و نخبگان از دست می‌دهند.
وی ضمن توصیه به دانشجویان برای کسب ابزار لازم برای دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی در جنگ نرم، گفتار نرم و دارای استدلال و برهان قاطع و ایجاد وحدت در بین آحاد ملت را رمز پیروزی در این برهه از مقطه تاریخی دانست.
در این دیدار، بیانیه‌ای از طرف دانشجویان بسیجی دانشگاه‌های تبریز در حمایت از رهبر معظم انقلاب اسلامی و تاکید بر حفظ بصیرت و آگاهی دانشجویان برای خنثی‌سازی دشمنان اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی و تداوم راه شهدا و امام بزرگوار قرائت شد.