پخش اعترافات دستگیر‌شدگان ترورهای اخیر کردستان در تلویزیون‌
ساعت ٧:٢٠ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٧/۸ : توسط : حسینی

خبرگزاری فارس: استاندار کردستان با بیان اینکه عده‌ای از سران عوامل تروریستی ترورهای اخیر کردستان دستگیر شده‌اند، گفت: اعترافات این افراد در تلویزیون پخش خواهد شد.


اسماعیل نجار امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در سنندج اظهار داشت: پس از دستگیری یکی از سران این عوامل تروریستی، خانه تیمی آنها در شریف‌آباد سنندج شناسایی و در عملیات یکشنبه شب گذشته سه نفر از این اعضا به هلاکت رسیده و یک نفر نیز زخمی شد و مقادیر زیادی نیز اسلحه و مهمات جنگی از آنان کشف شد.
وی افزود: این افراد که وهابی بودند به عمل زشت خود در زمینه ترورهای زنجیره‌ای در کردستان اعتراف کرده‌اند که در آینده‌ای نزدیک برای آگاهی بیشتر مردم از برنامه‌های این افراد اجیر شده دشمن، در صدا و سیما پخش خواهد شد.
استاندار کردستان خاطرنشان کرد: این افراد با خیال خام خود فکر می‌کردند که اگر این دسیسه‌های شیطانی را در کردستان اجرا کنند به اهداف شوم و پلید خود مبنی بر ناامن کردن استان دست خواهد یافت که هوشیاری سربازان گمنام امام زمان و حضور همه‌جانبه مردم مانع از تحقق این توطئه‌های شوم آنان شد.
نجار تاکید کرد: فریب‌خورده‌ها و دست‌نشانده‌های استکبار به عنوان دشمنان نظام باید بدانند که نیروهای امنیتی استان کردستان با جدیت بیشتر و برخوردی قاطعانه‌تر وارد عمل شده و آنها را ریشه‌کن می‌کنند.
نجار تصریح کرد: استکبار با تحریک عوامل خود در این استان با افکاری که اسلام را وارونه می‌بینند و توطئه مذهب علیه مذهب را راه انداخته‌اند در راستای برهم زدن وحدت و ایجاد تفرقه اقدام می‌کنند که هوشیاری مردم و همکاری همه‌جانبه آنها همچون گذشته آنها را خنثی خواهد کرد.
استاندار کردستان اذعان داشت: این افراد از دشمنان اصلی تشیع و تسنن هستند با هدف ایجاد تفرقه و نفاق در بین مردم کردستان و در راستای توطئه مذهب علیه مذهب، روحانیون اهل سنت را ترور می‌کردند.
نجار تاکید کرد: کسانی که بخواهند در این استان ناامنی ایجاد کنند و موجب سلب آرامش و آسایش مردم شوند باید بدانند که هدف آنان با هوشیاری نیروهای امنیتی و همکاری موثر مردم استان محقق نشده و تنها عمل زشت آنها سبب انسجام بیشتر مردم می‌شود.