دیدار خاتمی با سوروس نشانه جدایی سران اصلاحات از راه ولایت و ملت است
ساعت ٥:٥٦ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٧/۸ : توسط : حسینی
نماینده ارومیه در مجلس شواری اسلامی گفت: دیدار سیدمحمد خاتمی رییس جمهور پیشین با جرج سوروس نشانه جدایی سران اصلاحات از راه رهبر معظم انقلاب اسلامی و ملت مسلمان ایران است.

حجت الاسلام سید سلمان ذاکر روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود: دیدارهای خاتمی با سران غرب تنها او را هرچه بیشتر از محور ولایت فقیه دور می کند و شاید این بزرگترین اشتباه دوران زندگی او است.
نماینده مردم ارومیه در مجلس شواری اسلامی گفت: برقراری ارتباط با دشمنان انقلاب اسلامی به دور از چشم ملت ایران، هنر نیست بلکه به نمایش گذاشتن دوری اشخاص از محور ولایت فقیه و نیز آرمان‌های ملت مسلمان ایران می باشد.
عضو میسیون حقوقی و قضایی مجلس هشتم در خصوص افشای اظهارات محمد خاتمی در دیدار با جرج سوروس رییس هیات مدیره موسسه جامعه باز(OSI) افزود: ملت ایران به خوبی می دانند که دشمنان به دنبال ضربه زدن به نظام اسلامی برای تامین منافع خود هستند لذا دیدارهای خاتمی با بیگانکان در راستای تامین منافع آنان است.
وی خوشحال کردن دشمنان از طرف هر شخصیتی را محکوم و بیان کرد: تبعیت از رهبری در برابر غافلان سیاسی و دشمنان، هنر یک مسلمان ولایتمدار است.
این نماینده مجلس گفت: در جبهه باطل ماندن و در راستای اهداف دشمن حرکت کردن هیچ ارزشی ندارد و تنها موجب ایجاد فرصت برای دشمن و فرصت سوزی برای خادمین به نظام جمهوری اسلامی و مردم است