طرح کمیسیون ملی انتخابات و برون رفت از وضع موجود تاثیری در زندگی مردم ندارد
ساعت ٥:۳۸ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٧/۸ : توسط : حسینی

خبرگزاری فارس: آیت‌الله نمازی با اشاره به طرح‌‌ های کمیسیون ملی انتخابات و برون رفت از وضع موجود ‌گفت: اینگونه طرح ها در زندگی مردم تاثیر چندانی ندارد.


آیت‌الله عبدالنبی نمازی امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در قم‌ با اشاره به برگزاری ششمین اجلاس رسمی مجلس خبرگان رهبری در دور چهارم اظهار داشت: طرح‌هایی که از سوی برخی افراد نظیر هاشمی و رضایی و با عناوینی مثل طرح‌‌ های کمیسیون ملی انتخابات و برون رفت از وضع موجود مطرح شد، چیز جدیدی نبود و نباید خیلی آنها را جدی گرفت.
وی بیان این‌گونه مسائل را موجب سرگرمی عده‌ای از مردم دانست و افزود: مطرح کردن این مسائل دستاورد چندانی ندارد و فقط موجب سرگرمی عده‌ای از مردم می‌شود که بیکار هستند و به دنبال بهانه و فرصتی می‌گردند تا از طریق آن خود را مشغول کنند.
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم خواستار پرداختن به مسائل مهم‌تر در جامعه شد و ابراز داشت: بهتر است به موضوعاتی بپردازیم که خروجی داشته و در زندگی مردم نیز تاثیر‌گذار باشد و به افکار عمومی کمک کند و بتواند در زندگی آنها نقش ایفا کند و همه باید از پرداختن به مسائل بی‌اهمیت پرهیز کنند.
آیت‌الله عبدالنبی نمازی با بیان اینکه دامن زدن به این مسائل بی‌ربط به صلاح نظام نیست تصریح کرد: رسانه‌ها هم نباید به این‌گونه طرح‌های مطرح شده و بی‌اهمیت دامن بزنند و آن را گسترش دهند چون همه ما وظیفه داریم در راستای مصالح ملی عمل کنیم.
وی ادامه داد: نباید این حرف‌ها و طرح‌ها را جدی گرفت و به آن توجه داشت چرا که این مسائل اصلا حائز اهمیت نیست.