لغو جشن تولد جعلی موسوی!!؟؟
ساعت ٢:٠۳ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٧/۸ : توسط : حسینی
ناکامی شبکه‌های ماهواره ای و حامیان خارجی موسوی در ایجاد تشنج در مراسم آغاز سال تحصیلی باعث شد موسوی با انتشار اطلاعیه ای از طرفداران خود بخواهد جشن تولد از پیش اعلام شده وی را در روز هفتم مهر لغو کنند.

به گزارش الف، در تجمع روز گذشته دانشگاه تهران، که همزمان با مراسم آغاز رسمی سال تحصیلی و تجلیل از نفرات برتر کمکور برگزارشد، عده ای حدود 200 نفر از طرفداران موسوی سعی کردند با سردادن شعارهای توهین آمیز و تحریک کننده محیط دانشگاه را به تشنج بکشند اما استقبال سرد دانشجویان از حرکت این عده باعث شد تا تجمع کنندگان مایوس و متفرق شوند.

لازم به یادآوری است طرفداران موسوی در دانشگاه ها با حمایت تمام عیار شبکه های ماهواره ای غربی تلاش داشتند همزمان با آغاز سال تحصیلی محیط دانشگاه ها را به آشوب و درگیری بکشانند.

برگزاری جشن تولد برای موسوی بهانه دیگری برای ایجاد درگیری و اغتشتش در دانشگاه تهران بود که با ناکامی دریروز طرفداران موسوی در ایجاد اغتشاش، این مراسم از سوی موسوی لغو شد.

لازم به یادآوری است تاریخ تولد میرحسین موسوی در شناسنامه اش 11 اسفند 1320 ثبت شده که در خبر جعلی وی متولد 7 مهر 1320 معرفی شده است.
روز گذشته سایت های حامی موسوی و شبکه های بی بی سی و صدای آمریکا سعی کردند با بزرگنمایی تجمع دیروز هواداران موسوی در دانشگاه تهران، آنرا حرکتی بزرگ جلوه دهند.

مریم رجوی سرکرده منافقین هم در آغاز سال تحصیلی جدید از دانشجویان خواسته بود دانشگاه ها را به اغتشاش بکشانند.

سایت‌های متمایل به مهدی هاشمی رفسنجانی همزمان با مراسم آغاز سال تحصیلی در دانشگاه تهران، با درج خبر جعلی حضور دکتر احمدی‏نژاد در این مراسم و اعلام متشنج بودن خیابان های اطراف این دانشگاه، تلاش کردند تا این تجمع را موفق و بزرگ جلوه دهند.‎