کرمی:بیداری دانشجویان مخالفان آرای ملت را ناکام گذاشت
ساعت ۱:۱٤ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٧/۸ : توسط : حسینی

خبرگزاری فارس: عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: بیداری و منش بالای سیاسی دانشجویان مانع از موفقیت آشوب‌طلبان و مخالفان آرای ملت در اجرای پروژه جدید در محیط دانشگاه‌ها شده است.


غلامرضا کرمی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار سیاسی باشگاه خبری فارس «توانا» اظهار داشت: یک جریان همسو با بیگانگان باردیگر دست به تحریک افکار عمومی برای اغتشاش زد و سعی داشت که دامنه اغتشاشات را به محیط دانشگاه‌ها سوق دهد بلکه بتواند با بهره‌گیری از پتانسیل دانشجویان به اهداف شوم خود برسد که خوشبختانه با بیداری و منش بالای سیاسی دانشجویان ما این حرکت ناموفق ماند.
وی گفت: از آنجا که توده دانشجویان و اکثریت قاطع این طیف از جامعه به دنبال ایجاد فضایی آرام در دانشگاه‌ها و فضای علمی هستند هیچ چراغ سبزی نباید به عوامل اغتشاش نشان دهند و تا امروز نیز این فضا بر دانشگاه‌ها حاکم بوده است.
این نماینده مجلس در ادامه با اشاره به واکنش غیرتمندانه مردم در مواجهه با تحرکات برخی فریب‌خوردگان تاکید کرد: دیگر کسی رغبتی به جریان فتنه ندارد ولی رسانه‌های بیگانه که بازیگردانان اصلی این اغتشاشات هستند، هنوز با تلقین‌های خود سعی در بر پا کردن دوباره این اغتشاشات در سطح دانشگاه‌ها دارند.
کرمی افزود: اگرچه عده ای در دانشگاه‌ها سعی در تحریک احساسات جوانان دانشجو دارند ولی جریانات دانشجویی به این حرکات واقف است و این تحرکات را خنثی می کنند.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: مسئولان دانشگاه‌ها باید با عوامل بر هم زننده و مختل کننده نظم دانشگاه‌ها برخورد قانونی کنند.