عدم استقبال دانشجویان شریف از تجمع کم رونق سبزپوشان
ساعت ۱٠:۱۳ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٧/٧ : توسط : حسینی
امروز همزمان با افتتاح کتابخانه پایداری دانشگاه صنعتی شریف، تجمعی از سوی سبزپوشان در این دانشگاه برگزار شد که با عدم استقبال دانشجویان دانشگاه شریف مواجه شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، در ساعت 11 صبح امروز تجمعی از سوی تعدادی از دانشجویان حامی میرحسین موسوی در دانشگاه صنعتی شریف برپا شد و جمعی از این دانشجویان که با نمادهای سبز در صحن دانشگاه حاضر شده و تعداد آنان به 200 نفر هم نمی رسید با تجمع در مقابل کتابخانه این دانشگاه شعارهای ضد رییس جمهور منتخب سر می دادند.

**این سبزپوشان با لباس ها، بادکنک ها و دست بندهای سبز در این دانشگاه تجمع کردند و شعارهای "موسوی حمایتت می کنیم"، "موسوی زنده باد، کروبی پاینده باد" سر دادند.

**این افراد با زدن ماسک و پوشاندن چهره خود نمی خواستند شناخته شوند.

**به علت تعداد کم این دانشجویان، جمعی از هدایت کنندگان این تجمع از همراهانشان خواستند که در محیط دانشگاه به حرکت دربیایند و از دانشجویان بخواهند که به آنان ملحق شوند.

** تجمع این افراد در حالی بود که دانشجویان بدون توجه به این تجمع آهسته از کنار سبزها عبور می کردند و سعی می کردند خود را از این افراد دور نگه دارند.

**زمانی که سبزپوشان از کنار دانشجویان عبور می کردند با لبخندهای آنان مواجه می شدند و دانشجویان با دست آنان را به یکدیگر نشان می دادند و با صدای بلند می خندیدند.

**سبزپوشان به دلیل عدم استقبال دانشجویان به سمت درهای خروجی دانشگاه حرکت کردند و با آویزان شدن بر میله های درب ورودی دانشگاه تلاش کردند توجه مردم خیابان را به خود جلب کنند.

**روند بی توجهی به سبزپوشان در دانشگاه ها در حالی ادامه یافت که روز گذشته نیز تجمع سبزپوشان در دانشگاه تهران، با عدم استقبال دانشجویان مواجه شد.