رییس جمهوری فردا معاون علمی و فناوری خود را معرفی می کند
ساعت ٩:٥٩ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٧/٧ : توسط : حسینی
مراسم معارفه معاون جدید علمی و فناوری رییس جمهوری، فردا چهارشنبه با حضور رییس جمهوری برگزار می شود.
به گزارش ایرنا، دکتر محمود احمدی نژاد در این مراسم رسما، خانم "نسرین سلطانخواه" را به عنوان معاون خود در امور علمی و فناوری معرفی می کند.
این مراسم با تودیع "صادق واعظ زاده" همراه خواهد بود و قرار است عصر فردا در محل ساختمان شهید بهشتی نهاد ریاست جمهوری برگزار شود.
دکتر محمود احمدی‌نژاد "نسرین سلطانخواه" را سی ام شهریور ماه ، طی حکمی، به سمت "معاون علمی و فناوری رییس‌جمهور" منصوب کرد.
رییس جمهوری در حکم معاون جدید خود، اشاره کرده که "به استناد اصل 124 قانون اساسی جمهوری اسلامی و بنا به مراتب توانمندی، تعهد و تجربیات ارزشمند" خانم سلطانخواه، وی را به این سمت برگزیده است.
رییس جمهوری در این حکم تاکید کرده که "اینک که ملت ایران در آستانه دوران جدید و شکوفایی هر چه بیشتر قرار دارد، توسعه علمی به عنوان بستر و پیش نیاز فتح قله‌های پیشرفت و عدالت بیش از پیش ضرورت می‌یابد. گسترش ارتباط دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی با نیازهای واقعی کشور، هدایت و حمایت از پژوهش‌های کاربردی ناظر بر رفع مشکلات داخلی و پشتیبانی از نخبگان و فناوران و تجمیع تلاش‌های علمی کشور از مأموریت‌های حوزه معاونت علمی رییس‌جمهور است. "