تشکیل کمیسیون مستقل برای برگزاری انتخابات طرحی باطل و غیر قانونی است
ساعت ٩:۳٧ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٧/٧ : توسط : حسینی

خبرگزاری فارس: یک فعال سیاسی در ماهشهر گفت: تشکیل کمیسیون مستقل برای برگزاری انتخابات طرحی باطل و غیر قانونی است.


محمد قنواتی امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در ماهشهر اظهار داشت: انتخابات دهم، یکی از عرصه‌های پرغروری است که حماسه‌ای جاویدان در آن خلق شد و جهانیان شاهد یکپارچگی و اتحاد مردم در این عرصه حساس و سرنوشت‌ساز بودند.
وی افزود: بدون شک انتخابات در ایران یکی از سالم‌ترین انتخابات‌های جهان است، زیرا برگزار کننده واقعی آن خود مردم هستند و این مردم به خوبی بر صحت برگزاری آن نظارت دارند.
وی تصریح کرد: این مسئله را همگان به ویژه دشمنان خارجی به خوبی درک کرده‌اند و به همین سبب شرق و غرب با تمام توان در تلاش هستند که این روند را با خدشه مواجه کنند.
این رزمنده دوران دفاع مقدس خاطرنشان کرد: طرح تشکیل کمیسیون مستقل برای برگزاری انتخابات در ایران، ادامه دسیسه‌های باطل است.
قنواتی ادامه داد: از محسن رضایی که در عرصه انتخابات و اتفاقات پس از آن منطقی‌تر از سایران برخورد کرد و دچار سرنوشت موسوی و کروبی نشد، بعید است که چنین نظراتی را ارائه کند.
وی افزود: رضایی خود به خوبی می‌داند که این نسخه باطل تنها به کار کشورهایی همچون افغانستان می‌آید و دخالت آمریکا و انگلیس در آن کاملاً مشهود و قابل لمس است.
وی اظهار داشت: رضایی باید از سرنوشت موسوی و کروبی به خوبی درس عبرت گرفته باشد و باید تلاش کند به سرنوشت شوم آنها دچار نشود، زیرا مردم از وی چهره‌ای رزمنده در عرصه جنگ و جهاد به خاطر دارند و عدول وی از ارزش‌های دفاع مقدس و انقلاب اسلامی ایران خارج از تصور است.
این فعال اجتماعی تصریح کرد: بدون تردید شخص رضایی نیز مایل به گرفتار آمدن در گردابی که موسوی و کروبی در آن دست و پا می‌زنند نیست، اما ارائه چنین طرح‌هایی از وی جای تعجب بسیار دارد.
قنواتی افزود: شایسته است تا رضایی زمان را از دست نداده به روند منطقی که در پیش گرفته بود، بازگردد و از اظهار نظرهای غیر منطقی خودداری کرده و بهانه بیشتری به دست استکبار ندهد.