نوباوه:حساب اقلیت تامین کننده اهداف دشمن با اکثریت مردم متفاوت است
ساعت ٩:۳٦ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٧/٧ : توسط : حسینی

خبرگزاری فارس: نماینده مردم تهران گفت: حساب اقلیتی که بعد از انتخابات درصدد بودند تا اهداف دشمنان را در کشور پیاده کنند با اکثریت مردم متفاوت است.


به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، بیژن نوباوه نماینده مردم تهران در سومین نطق میان دستور امروز سه‌شنبه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به دوران دفاع‌مقدس، ضمن گرامیداشت این روز‌ها اظهار داشت: هشت‌سال دفاع مقدس در حقیقت گرامیداشت حضور آگاهانه ملت ایران در جبهه‌های حق علیه باطل با هدف حرکت در مسیر اهداف الهی و حکومت دینی مبتنی بر مردم‌سالاری دینی بود.
وی افزود: ملت بزرگ ایران با تمدن عظیمی که دارد به جهانیان نشان داد که حکومت جمهوری اسلامی براساس عدالت و عدالت‌خواهی با ولایتی عادل پایدار خواهد ماند.
نوباوه با بیان اینکه ملت ایران در جنگ تحمیلی به جهانیان نشان داد که سرنوشت خود را خودشان رقم خواهند زد، ادامه داد: دشمنان انقلاب اسلامی درصدد هستند تا با ضربه زدن به اصول انقلاب دستاوردهای عظیم انقلاب اسلامی را زیر سوال ببرند.
نماینده مردم تهران با اشاره به دستاوردهای جنگ تحمیلی و رشادت‌های فرزندان ملت ایران تصریح کرد: دشمنانی که بیست سال پیش در جبهه‌های حق علیه باطل با ملت ایران می‌جنگیدند امروز با حرکاتی موذیانه و با نمایش‌های آزادی‌خواهانه درصدد هستند که امروز به اهداف آن روز خود برسند اما ملت ایران این اجازه را به آنها نخواهند داد.
وی با اشاره به فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی و با بیان اینکه شوروی علی‌رغم در اختیار گذاشتن هزاران موشک هسته‌ای و بالستیک فروپاشید، علت این فروپاشی را القاء نمایش‌های آزادی‌خواهی و نافرمانی مدنی دانست و گفت: بنیاد سوروس با تکیه بر اهداف غرب درصدد است تا به کشورهای در حال توسعه از درون ضربه زده و انقلاب درونی در آنها شکل دهد.
این نماینده مجلس گفت: برکسی پوشیده نیست که دشمن قسم خورده انقلاب اسلامی قصد دارد توطئه‌های خود را با تغییر تاکتیک در ایران اجرایی کند.
وی با بیان اینکه اکثریت شرکت‌کنندگان در انتخابات علی‌رغم اختلاف‌نظرها افرادی مؤمن، انقلابی و متعهد به انقلاب اسلامی و ولایت فقیه هستند، یادآور شد: حساب اقلیتی که بعد از انتخابات درصدد بودند تا اهداف دشمنان را در کشور پیاده کنند با اکثریت متفاوت است.
نوباوه با بیان اینکه دشمنان انقلاب اسلامی در تلاشند تا هر گونه اختلاف نظر در ایران را به مثابه مخالفت با حاکمیت القاء کنند ابراز داشت: اختلاف نظر و سلیقه به معنای مخالفت با نظام نیست و اینکه اختلاف‌نظر‌های در چار‌چوب قانون و حاکمیت مخالفت با نظام تلقی شود خواسته دشمنان انقلاب است.
نماینده مردم تهران با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص جذب حداکثری و دفع حداقلی خاطر نشان کرد: انقلاب اسلامی به دنبال جذب حداکثری آحاد مردم است و اگر حداقلی بخواهند دفع شوند تنها با خروج آنها از چارچوب قانون اساسی و حاکمیت میسر خواهد شد.
وی با اشاره به حوادث بعد از انتخابات ریاست‌جمهوری فرانسه و فریب افکار عمومی در این کشور بیان داشت: در حالی که در فرانسه هزاران اتوبوس به آتش کشیده می‌شود و سرخ پوستان در این کشور در اغتشاشات سوزانده می‌شوند این حرکات و آشوب‌ها عین دموکراسی تلقی می‌شود درحالی که برخلاف اصول دموکراسی است.