حبیبی در جمع دبیران حزب مؤتلفه اسلامی: موسوی راه‌ بی‌بازگشتی را در پیش گرفته است
ساعت ۸:٥۳ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٧/٧ : توسط : حسینی

خبرگزاری فارس: دبیر کل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به نامه‌نگاری‌ اخیر موسوی به منتظری گفت:کسی که ادعای پیروی از خط امام (ره) دارد و با آنکه مواضع امام را درباره منتظری می داند از این مردم خوب پیرو امام و انقلاب چه بدی دیده که راه بی بازگشت را انتخاب کرده‌است.


به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، محمد نبی حبیبی دبیر کل این حزب مؤتلفه اسلامی که در پایان نشست دبیران حزب سخن می‌گفت، اظهار داشت: رئیس جمهور در سخنرانی‌ها‌، مصاحبه‌ها و گفتگوهای دو جانبه با سران کشورها از پختگی لازم برخوردار بود و مواضع حق ملت ایران به گوش جهانیان رساند.
وی افزود: مهمترین دستاورد افشای جنایات صهیونیست‌ها در سرزمین فلسطین و افشای هویت استکبار در انتقال بحران‌های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و سیاسی به کشورهای جهان سوم به ویژه جهان اسلام بود که ایران توانست توانایی خود را در برخورد با بحران‌های ساختگی و حل آنها نشان دهد.
دبیر کل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به رفتار برخی کشورهای اروپایی به همراه آمریکا در جلسه مجمع عمومی سازمان ملل به هنگام نطق احمدی نژاد، تصریح کرد: غرب داوطلبانه خروج و انزوای سیاسی خود را از جامعه جهانی اعلام می‌کند که این دستاورد خوبی بود که در اجلاس دوربان 2 هم همین اتفاق افتاد.
حبیبی عصبانیت نتانیاهو را ناشی از انزوای سیاسی اسرائیل در جامعه جهانی دانست و بیان داشت: آنها در اندوه این انزوا تعادل روانی خود را از دست داده‌اند و بر همین اساس به هیات‌های نمایندگی در مجمع عمومی سازمان ملل، فحش و ناسزا دادند.
حبیبی در بخش دیگری از سخنان خود در پاسخ به سوالی در مورد واکنش غرب در خصوص ساخت تاسیس جدید هسته ای ایران گفت: ما اکنون در آستانه مذاکرات 1+5 در ژنو هستیم، موقعیت ایران در شروع به کار کارخانه جدید غنی سازی اورانیوم یک شوک به اروپا و آمریکا بود که آنها بدانند مردم ایران هرگز پیشرفت کشور را به حراج نگذاشته و روی آن معامله نمی‌کنند؛ ضمن اینکه اعلام این خبر از طرف مقامات ایران طبق قوانین آژانس صورت گرفته لذا جار و جنجالهای آنها پس از گزارش آژانس حتما بی اثر خواهد شد.
دبیر کل حزب موتلفه اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود در پاسخ به سئوالی در مورد نکات کلیدی بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با نمایندگان مجلس خبرگان اظهار داشت: پیام روشن رهبری معظم در این دیدار این بود که ما اکنون در وسط معرکه نبرد صفین هستیم. عمار و یاسر‌ها باید به میدان بیایند و با روشنگری نقش خود را ایفا کنند.
وی افزود: رهبری سکوت خواص را کمک به فتنه تلقی کردند. لذا آنها که دستی در قلم یا زبانی در بیان دارند باید شرارت‌های آمریکایی، انگلیس، رژیم صهیونیستی و عمال داخلی آنها را فاش کنند.
حبیبی بااشاره به راهپیمائی روز قدس ابراز داشت: در روز قدس ما شاهد صحنه‌هایی بودیم که کار ما را در افشای خیانت‌ها و جنایات افراد غافل و فریب خورده و غیر همسو با عامه مردم آسان می‌کند.
وی تصریح کرد: دشمن می‌خواهد ارزش ها، آرمان‌ها، و شعارهای انقلاب را کمرنگ کند؛ دشمن می‌خواهد شکاف و تفرقه را در همه زمینه‌ها زیاد کند. جنبش موسم به سبز درست در همین حرکت می‌کند.
حبیبی با اشاره به نامه موسوی به منتظری و پاسخ وی گفت: واقعا اعجاب انگیز است کسی که ادعای پیروی از خط امام (ره) دارد و با آنکه مواضع امام را به خصوص در سه سال آخر عمر شریفشان راجع به منتظری می داند دوباره با این جریان مطرود امام (ره) پیوند می‌خورد. ما می‌گوییم شما از این مردم خوب پیرو امام و انقلاب چه بدی دیده اید که آن را بی بازگشت را انتخاب کرده‌اید.
دبیر کل حزب مؤتلفه اسلامی ادامه داد: سوال ما از موسوی این است که چرا در مورد تشابه و انطباق بین موضع گیری‌های خودش و رادیو و تلویزیون های ضد انقلاب، تغافل می‌کند.
حبیبی در بخش دیگری از سخنان خود در مورد هفته دفاع مقدس گفت: دهه 60 دهه هنر نمایی جوانان سلحشور ایران زمین در عرصه نبرد سخت با دشمنان اسلام بود افسران و فرماندهان بزرگی در دفاع مقدس پا به عرصه میدان گذاشتند که از چهره های مومن ناب و جوان کشور بودند. اکنون ما در دهه 80 به سر می‌بریم و درگیر جنگ نرم با دشمن هستیم. همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند، دانشجویان جزو افسران و اساتید جزو فرماندهان نبرد نرم هستند. به حول و قوه الهی ما در این نبرد هم پیروز خواهیم شد.
وی افزود: دشمن به قدرت رسانه ای و اعجاز علوم ارتباطی خود می نازد ما هم در استوانه‌های انقلاب یعنی علما و مراجع و جوانان پاک، با تقوا، شجاع و آگاه کشور افتخار می‌کنیم که در خط مقدم نبرد بی هیچ چشمداشتی حضور یافته‌اند و از کیان اسلام و نظام و شرف ملت دفاع می‌کنند.