سرنخ حوادث پس از انتخابات به آمریکا، اسرائیل و انگلیس وصل می‌شود
ساعت ۸:٤۸ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٧/٧ : توسط : حسینی

خبرگزاری فارس: فرمانده سپاه انصار‌المهدی (عج) زنجان با اشاره حوادث پس از انتخابات گفت: سرنخ حوادث اخیر پس از انتخابات به آمریکا، اسرائیل و انگلیس وصل می‌شود.


به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی و تبلیغات سپاه انصار‌المهدی (عج) استان زنجان، مجید ارجمند‌فر در جمع شماری از مردم زنجان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس اظهار داشت: دشمن‌شناسی و وفادار بودن به رهبری و انقلاب از ویژگی‌های بارز ملت حزب‌الله و مسلمان ایران است.
وی ادامه داد: هرکس که در مسیر امام راحل و شهدا قدم بردارد، مردم قدر او را می‌دانند.
فرمانده سپاه انصار‌المهدی (عج) استان زنجان بیان داشت: سپاه مدافع انقلاب اسلامی و دستاوردهای ارزشمند آن است و در این راه تا پای جان خواهد ایستاد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: امروز سپاه و بسیج در کنار سایر نیروهای مسلح در برابر تهدیدات سخت، نیمه سخت و نرم دشمنان ایستاده‌اند و با هوشیاری و اشراف کامل اطلاعاتی تحرکات دشمن را زیر نظر دارند.
ارجمند‌فر با اشاره به حوادث پس از انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری عنوان داشت: سرنخ این حوادث و این که می خواستند شیرینی حضور حداکثری مردم در انتخابات را در کام ملت تلخ کنند به آمریکا، اسرائیل و انگلیس وصل می‌شود.
وی در پایان به دشمنان داخلی و خارجی هشدار داد و تاکید کرد: فرزندان انقلابی و همیشه در صحنه سپاه و بسیج به همراه سایر نیروهای مسلح آماده، هوشیار و گوش به فرمان رهبری هستند تا همچون 30 سال گذشته نقشه‌های شوم دشمنان را نقش بر آب کنند.
این مراسم در مسجد سید فتح‌الله زنجان و با حضور شماری از مردم زنجان برگزار شد.