رییس ستادکل نیروهای مسلح: حمله اسراییل به ایران ترفندی بیش نیست
ساعت ۱۱:۳٠ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٧/٦ : توسط : حسینی
رییس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: اسراییل ببر کاغذی است و این که می‌گویند اسراییل به ایران حمله خواهد کرد ترفندی بیش نیست.

به گزارش روز دوشنبه خبرنگار دفاعی ایرنا، سردار سرلشگر بسیجی سیدحسن فیروزآبادی در حاشیه مراسم وحدت سپاه و ارتش در جمع خبرنگاران گفت: جانبازان فرهنگ دفاع مقدس را با جانبازی و فدا کردن خود به دست آوردند که این فرهنگ جانمایه افتخارات ایران و اسلام است.
وی ادامه داد: آمریکایی‌ از مالیات شهروندان خود اسراییل را تجهیز می‌کند و از اینکه ایران می‌تواند جواب محکمی به آنها دهد ناراحت است.
رییس ستاد کل نیروهای مسلح ادامه داد: امروز ارتش و سپاه هر سلاحی که می‌خواهند می‌توانند تولید کنند زیرا در دکترین دفاعی کشور طراحی و صنعت محصولات دفاعی پیشرفت‌های بزرگی به دست آورده است که نسبت به اوایل جنگ قابل مقایسه نیست.
وی گفت: تجربه 8 سال دفاع مقدس برای ملت ایران تجربه گرانبهایی است که نمی‌گذارد کشورهای دشمن به کشور ما تجاوز کنند زیرا آنان این تجربه را نداشته و در افغانستان و عراق شکست خوردند.
عضو شورای عالی امنیت ملی وحدت کلمه را عنصر تربیت جامعه عنوان کرد و گفت: در آیین‌نامه‌های انضباطی نیروهای مسلح بر روی این وحدت کلمه تاکید فراوان شده است.
وی ادامه داد: روزی که انقلاب پیروز شد کشورهای غربی فهمیدند که این انقلاب مردم کشورهای دیگر را بیدار خواهد کرد برای همین به ایران حمله کردند.
سرلشگر بسیجی فیروزآبادی جنگ نرم را بر مبنای حیله، نیرنگ و تحلیل منابع دانست و ادامه داد: جنگ نرم وظیفه نیروهای مسلح نیست، نیروهای مسلح وظیفه جنگ سخت را دارند اما سپاه بر اساس قانون اساسی برای دفاع از اهداف انقلاب اسلامی وارد شده است که البته برنامه‌ریزی اصلی را انجام می‌دهد.