ترقی:دیدار با هاشمی‌رفسنجانی تنها با هدف نزدیک‌کردن او به نظام بوده است
ساعت ۱٠:٤٦ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٧/٦ : توسط : حسینی

 

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی دیدار برخی شخصیت‌ها از جمله عسکراولادی، هم‌حزبی خود را با هاشمی تایید کرد و با بیان اینکه برخی کوشیدند تا دیدار این شخصیت‌ها را با هاشمی رفسنجانی در راستای تحقق طرح اخیر رئیس مجمع تشخیص عنوان ‌کنند، اعلام کرد: دیدار شخصیت‌ها با هاشمی رفسنجانی تنها با هدف نزدیک کردن او به نظام و ولایت فقیه بوده است.

حمیدرضا ترقی در گفت‌وگو با "شبکه ایران" با اشاره به طرح هاشمی رفسنجانی موسوم به "برون رفت از وضعیت فعلی"، تصریح کرد: با توجه به اینکه آقای هاشمی در خصوص طرح مورد نظرش شفاف‌سازی نکرده، ممکن است این طرح در مورد چگونگی خروج از بحرانی باشد که گریبان شخص او را گرفته است.

وی با بیان اینکه هاشمی با مبهم گذاشتن طرح خود می‌خواهد افکار عمومی را منحرف کند و زمان را هدر دهد، اضافه کرد: به نظر می‌رسد آقای رفسنجانی برای خروج از بحران شخصی خود نیازمند زمان است.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: اگر منظور آقای هاشمی از این طرح، برون رفت خودش از بحران است، کار بسیار جالب و خوبی است و جای خوشحالی دارد که ایشان می‌خواهد خودش را بازیابی کند.

ترقی پس از آنکه به هاشمی توصیه کرد برای طرح خود از افراد معتمد استفاده کند، گفت: امیدواریم ایشان این‌بار برای کمک به خودش افراد مورد اعتماد را به کمک بطلبد.

وی فشارهای خانوادگی و اجتماعی ناشی از رفتار اخیر خانواده هاشمی رفسنجانی را مهمترین بحران فعلی هاشمی رفسنجانی دانست و افزود: اگر آقای هاشمی طرح خوبی در این زمینه داشته باشد از آن استقبال می‌کنیم.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه با بیان اینکه هیچ بحرانی در کشور وجود ندارد، تصریح کرد: ما اصولا طرح موسوم به "برون رفت از وضعیت فعلی" را قبول نداریم. از این رو سخن گفتن درباره آنرا بی‌معنی می‌دانیم.

ترقی دیدار برخی شخصیت‌ها از جمله عسکراولادی، هم‌حزبی خود را با هاشمی تایید کرد و با بیان اینکه برخی کوشیدند تا دیدار این شخصیت‌ها را با هاشمی رفسنجانی در راستای تحقق طرح اخیر رئیس مجمع تشخیص عنوان ‌کنند، اعلام کرد: دیدار شخصیت‌ها با هاشمی رفسنجانی تنها با هدف نزدیک کردن او به نظام و ولایت فقیه بوده است.